Sofia Richie świętuje 21. urodziny. Impreza na bogato? To mało powiedziane. Dziewczyna Scotta Disicka wyglądała... jak jedna z Kardashianek

W sobotę, Sofia Richie świętowała swoje 21. urodziny. Dziewczyna Scotta Disicka wyprawiła prawdziwie luksusową imprezę, na której pojawiła się między innymi Kylie Jenner.

Sofia Richie jako dziewczyna Scotta Disicka niejako dołączyła do klanu Kardashianek. Modelka ponoć bardzo dobrze dogaduje się z najmłodszą siostrą z rodu, Kylie Jenner. W minioną sobotę Richie skończyła 21 lat i z tej okazji wyprawiła luksusowe urodziny.

Impreza urodzinowa Sofii Richie

Sofia świętowała pełnoletność w Las Vegas, w klubie XS. Tego wieczoru występowała tam grupa The Chainsmokers. Kiedy Drew Taggart z zespołu rozpoznał Richie, zaprosił ją na scenę i wszyscy obecni zaśpiewał jej "sto lat". Na Richie czekał również wielopoziomowy, kolorowy tort, który robił niemałe wrażanie. Modelka przez cały wieczór bawiła się z 36-letnim Scottem Disickiem oraz swoimi przyjaciółkami. W pewnym momencie dołączyła do nich Kylie Jenner, która dbała o to, aby solenizantka miała niezapomniany wieczór.

Kylie była w świetnym nastroju, uśmiechała się przez całą noc, jednocześnie upewniając się, że Sofia dobrze się bawi - mówi źródło E! News.

Sofia świętowała urodziny w dosyć ciekawej stylizacji. Modelka miała na sobie obcisły, różowy kombinezon, który w całości był pokryty diamentami. Włosy miała związane i uczesane w długi warkocz. Musimy przyznać, że na zdjęciach z imprezy Richie bardzo przypominała siostry Kardashian. Kto jak kto, ale Scott na pewno był z tego powodu zadowolony ;)

Urodziny Sofii RichieUrodziny Sofii Richie instagram/sofiarichie

Scott Disick i Kourtney Kardashian byli kiedyś parą. Pamiętacie inne zapomniane związki show-biznesu?

Zobacz wideo

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.