William i Kate nie chcieli spędzić wakacji z Meghan i Harrym. Księżna Cambridge ma żal do Markle. Królewski komentator zdradził, co ją zabolało

Zagraniczne media donoszą, że William i Kate odmówili spędzenia wspólnych wakacji z Meghan i Harrym. Czy mieli dobry powód?

Coraz częściej mówi się o rzekomym konflikcie między Kate i Williamem a Meghan i Harrym. Obie pary mają mieć różne zdania na temat królewskich spraw i tradycji. Teraz te plotki podsyciła najnowsza informacja, która dotarła z zagranicznych mediów.

William i Kate nie chcieli spędzić wakacji z Meghan i Harrym

Rodzina królewska praktycznie każde wakacje spędza w szkockiej posiadłości królowej w Balmoral. Niedawno wypoczywali tam Meghan i Harry oraz ich synek Archie. Jak donosi portal "Express.co.uk", właśnie dlatego William i Kate mieli zrezygnować z zaplanowanego wcześniej wyjazdu. Podobno czekali, aż młode małżeństwo wróci do Frogmore Cottage.

Jednak skąd wziął się ten żal? Królewski komentator Robert Jobson twierdzi, że może być to spowodowane słowami Harry'ego. Zdradził, że razem z Meghan planują jeszcze tylko jedno dziecko. Powodem ich decyzji ma być troska o środowisko. Jedna osoba mniej oznacza zmniejszenie rocznej produkcji dwutlenku węgla o 58,6 tony. Jak wiadomo, Kate i William mają już trójkę dzieci: George'a, Charlotte i Louisa.

Kolejnym powodem ma być fakt, iż Meghan odmówiła pojawienia się na okładce brytyjskiego "Vogue'a". Przypomnijmy, że księżna Sussex została gościnną redaktorką wrześniowego wydania magazynu. Kate natomiast, dwa lata temu postanowiła pojawić się na okładce.

Zastanawialiście się, jak to jest być Kate i Williamem? Wcale nie tak prosto, jak może się wydawać:

Zobacz wideo

Myślicie, że w rodzinie królewskiej rzeczywiście trwa jakiś konflikt?

KB