Magdalena Cielecka udowadnia, że mniej znaczy więcej. Kreacja prosta, ale efekt doskonały. Klasa sama w sobie, a mogło wyjść nudno

Magdalena Cielecka jest jedną z wielu gwiazd, które pojawiły się na festiwalu filmowym w Kazimierzu Dolnym. Aktorka po raz kolejny udowodniła, że ma wyczucie stylu.

W Kazimierzu Dolnym nad Wisłą ruszyła właśnie 13 edycja festiwalu filmowego - Dwa Brzegi. Dzięki Grażynie Torbickiej, która od lat jest dyrektorem artystycznym tego wyjątkowego wydarzenia, niewielkie miasteczko zamienia się w stolicę polskiej i europejskiej kinematografii. Festiwal cieszy się też ogromną popularnością wśród gwiazd, które chętnie się na nim pojawiają. W tym roku nie zabrakło również Magdaleny Cieleckiej, która, jak zwykle, wyglądała obłędnie.

Magdalena Cielecka zachwyca

Cielecka cieszy się opinią jednej z najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Mimo że gwiazda serialu "Chyłka" od lat jest rozchwytywana przez branżę, do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Jednak od niedawna media plotkują, że Magdalena jest zakochana w Bartoszu Gelnerze. Choć para tego nie potwierdziła, na najnowszych zdjęciach z festiwalu w Kazimierzu Dolnym widać, że Cielecka rozkwita.

Aktorka tym razem postawiła na klasyczną białą sukienkę, która podkreślała jej talię. Prosta kreacja przypomina nieco grecką tunikę, a gwiazda wyglądała niczym bogini. Całość dopełniły złote klapki na koturnie oraz stylowe okulary przeciwsłoneczne. Warto zwrócić też uwagę, że z twarzy Magdy nie schodził uśmiech.

Magdalena CieleckaMagdalena Cielecka East News

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii. Zajrzyjcie tam i dajcie znać, jak podobała się wam stylizacja Magdaleny Cieleckiej.

Chcecie zobaczyć też najlepsze stylizacje najpopularniejszych gwiazd internetu? Obejrzyjcie nasze wideo:

Zobacz wideo

AD

Więcej o: