Claudia Schiffer w tym roku skończy 49 lat. Po tych zdjęciach w bikini widać, że czas się dla niej zatrzymał

Claudia Schiffer została przyłapana przez paparazzi na luksusowym jachcie podczas wakacji we Włoszech. Odziana była jedynie w kuse bikini, dzięki czemu wiemy, że figurę nadal ma fantastyczną.

Claudia Schiffer o swoją pozycję w show-biznesie bać się nie musi. Jest jedną z najważniejszych nazwisk świata mody lat 90., wciąż dostaje nowe kontrakty reklamowe i zdecydowanie nie ma potrzeby sztucznie podtrzymywać zainteresowania mediów ciągłym pojawianiem się na branżowych imprezach. Dlatego przez ostatnie lata widujemy ją tylko na plakatach dużych marek modowych lub w telewizji, gdzie czasem pojawiała się w programach typu talk-show.

Gwiazda rzadko dzieli się z mediami swoim życiem prywatnym. W przeciwieństwie do niektórych gwiazd z branży nie pokazuje wszystkiego na swoim Instagramie. Przez to wzbudza jeszcze większe zainteresowanie paparazzi. Ci ostatnio przyłapali ją na wakacjach we Włoszech.

Claudia Schiffer na wakacjach we Włoszech

Modelka pokazała się w bikini. Po zdjęciach tych widać, że czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy. 25 sierpnia tego roku Schiffer skończy 49 lat. Zupełnie tego nie widać, prawda?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>