Oliwia Bieniuk na wakacyjnych zdjęciach zachwyca. Widać, że wie, co w modzie piszczy. Postawiła na najpopularniejszy trend sezonu. Mega!

Oliwia Bieniuk jest obecnie na upragnionych wakacjach. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka relacjonuje swój pobyt nad Zatoką Pucką. Fani nastolatki mogą być zachwyceni zdjęciami, jakie publikuje ich idolka.

Oliwia Bieniuk jeszcze tydzień temu bawiła się w towarzystwie gwiazd na Openerze. 16-latka chwaliła się wówczas wspólnymi zdjęciami z Natalią Siwiec i Julią Wieniawą. Teraz przyszedł czas na wakacjach. Córka Jarosłąwa Bieniuka wypoczywa w Chałupach. Nastolatka opublikowała na Instagramie zdjęcie w modnym topie i potwierdziła, że wyrasta na prawdziwą fashionistkę.

Oliwia Bieniuk nie przestaje zaskakiwać

Od dawna mówi się, że nastolatka coraz bardziej przypomina swoją mamę, Annę Przybylską. Oliwia z dnia na dzień zyskuje też nowych followersów na Instagramie. Nic dziwnego, w końcu dziewczyna regularnie publikuje zdjęcia relacjonujące jej codzienne życie. 

Tym razem Bieniuk pochwaliła się modnym w tym sezonie neonowym topem, który odsłonił jej brzuch. Co więcej, dobrała do niego spodnie w tym samym odcieniu. Efekt? Po prostu świetne zestawienie. 

 

Trzeba przyznać, że Oliwia wyrasta na śliczną kobietę, która z całą pewnością w przyszłości zawojuje w show-biznesie. Trzymamy kciuki!

Zobacz, jak na Instagramie radzą sobie dzieci znanych gwiazd

Zobacz wideo

AD