Edyta Bartosiewicz zmieniła fryzurę. Jest brunetką i ma prostą grzywkę. Fani zachwyceni: Piękna!

Edyta Bartosiewicz przeszła metamorfozę. Dzięki nowej fryzurze wygląda jak wtedy, gdy stawiała pierwsze kroki na polskiej scenie muzycznej. Fanom ta zmiana bardzo przypadła do gustu.
Zobacz wideo

Edyta Bartosiewicz to ikona polskiej sceny muzycznej. Choć kilkanaście lat temu wycofała się z show-biznesu i teraz jedynie czasami gościnnie pojawia się w telewizji czy udziela wywiadów, to wierni fani o niej nie zapomnieli. W ich pamięci nadal grają melancholijne ballady, takie jak "Ostatni" czy "Opowieść". Wokalistka niedawno przeszła metamorfozę, którą zaskoczyła swoich obserwatorów. Nowa fryzura przypomina tę z początków jej swojej kariery.

Edyta Bartosiewicz wygląda jak dawniej

Gwiazda na przestrzeni lat często zmieniała wizerunek. Była blondynką, miała rude włosy, zapuszczała je, skracała. Od dłuższego czasu jest brunetką i w takim wydaniu najbardziej podoba się swoich słuchaczom, ponieważ wygląda tak, jak kiedyś. Co więcej, Bartosiewicz kilka dni temu odwiedziła zaprzyjaźnionego fryzjera, który zrobił jej prostą grzywkę. Edyta pochwaliła się efektem na Instagramie.

Grzywka, fajna rzecz, można się za nią schować - napisała.

 

Fani prawią swojej idolce same komplementy:

Też lubię i to taką długą prostą. Pięknie wyglądasz.
Pani jest zawsze piękna!
MEGA. Tak, jak kiedyś. Pamiętamy.
Rewelacja! - czytamy.

Nam również bardzo się podoba!

JP

Więcej o: