Julia Wieniawa straciła właśnie szansę na pół miliona złotych? Znana firma nie przedłużyła z nią kontraktu. Ujawniono powód

Julia Wieniawa przez rok była ambasadorką popularnej marki obuwniczej. Okazuje się, że firma Deichmann nie przedłuży z nią współpracy. Nowy kontrakt miał przynieść jej pół miliona złotych.
Zobacz wideo

Julia Wieniawa jest obecnie na fali popularności. Zaledwie dwa lata wystarczyły jej, żeby z aktorki serialu "Rodzinka.pl" i dziewczyny Antka Królikowskiego stać się wpływową gwiazdą, z którą wiele firm podpisuje intratne kontrakty reklamowe. Influencerka ma na swoim koncie kampanie dla marek kosmetycznych, odzieżowych, a także obuwniczych. Jednak okazuje się, że nic nie trwa wiecznie. Firma Deichmann, której Julka była ambasadorką (w tej roli zastąpiła Margaret), zdecydowała się rozwiązać z nią współpracę.

Julia Wieniawa nie zarobi pół miliona złotych

Przedstawiciel marki w rozmowie z serwisem Pudelek poinformował, że nie zamierzają przedłużyć kontraktu z młodą aktorką. Podobno oficjalnym powodem jest zmiana strategii firmy, a w roli nowej ambasadorki widzą jakąś międzynarodową gwiazdę.

W minionym roku podpisaliśmy z Julią Wieniawą roczny kontrakt, który kończy się w lipcu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy. W kolejnym sezonie - w Polsce i innych krajach koncernu Deichmann - będziemy realizować kampanię z międzynarodową gwiazdą. Oznacza to, że na tę chwilę nie będziemy realizować kampanii z gwiazdą lokalną - powiedział przedstawiciel Deichmanna.

Przypomnijmy, że niedawno "Super Express" informował, że wartość nowego kontraktu, który Julka miała podpisać z firmą obuwniczą, szacowany był na aż 500 tys. złotych. Choć utrata takiej współpracy z pewnością jest sporym ciosem w portfel Wieniawy, to gwiazda nie próżnuje. Niedawno zadebiutowała jako twarz nowej linii kosmetyków, więc z pewnością szybko nadrobi utracone pieniądze.

JP