Małgorzata Rozenek świętowała urodziny syna. Pochwaliła się tortem, ale uwagę zwrócił nietypowy prezent. "Ooo, też to kolekcjonowałam"

Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje jej 9-letni syn Tadeusz. Chłopiec z okazji urodzin otrzymał wyjątkowy tort, a także... kamienną świnkę.

W minioną sobotę Małgorzata Rozenek wyprawiła 9-letniemu Tadeuszowi huczne urodziny. Tortem i prezentami syna pochwaliła się na Instagramie.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się prezentami syna z okazji urodzin

9 lat temu, w 2010 roku, urodził się mój młodszy syn Tadeusz. Moje wielkie szczęście i wielka miłość. On i jego brat Stanisław to najgłębszy sens mojego życia. Nieodmiennie bardzo się wzruszam, widząc jak rosną i jestem niezmiennie wdzięczna, że ich mam - zaczęła w poście Rozenek.
Tadek od zawsze uwielbia świnki, zbiera je, kolekcjonuje, marzy o żywej. I nigdy świadomie ich nie jadł, zresztą już od jakiegoś czasu w ogóle, rodzinnie nie jemy mięsa. Kolekcja Tadzia, dziś powiększyła się o kolejną. Bardzo mu się ten prezent podobał. Tort z Ironman też - dodała. 
 

W komentarzach nie brakowało zachwytów. 

Każdy chłopiec marzy o takim torcie.

Niektórzy zwrócili jednak uwagę na nietypowy prezent dla chłopca. 

Ooo, też kolekcjonowałam świnki - czytamy.

A wy, co kolekcjonowaliście w dzieciństwie?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.