Lewandowscy na wakacjach z Klarą. Robert pokazał, jak spędza czas z córką. Rozczulające! "Wyglądasz jak pan z poczty"

Ania i Robert Lewandowscy majówkę spędzają w Andaluzji. Towarzyszy im oczywiście Klara. Piłkarz spędza czas z córką "na sportowo".

Anna i Robert Lewandowscy ciężko pracują, ale kiedy tylko wygospodarują kilka dni wolnego czasu, udają się na wakacje. Czasem są to ich ukochane Mazury, a czasem egzotyczne wczasy. Tym razem zdecydowali się na południe Hiszpanii, gdzie temperatura jest już o wiele wyższa niż w Polsce. 

Trenerka pokazuje wiele zdjęć z wyjazdu, na niektórych bawi się z córką, a na innych pozuje w letnich stylizacjach. Robert nie wrzuca na Instagram zbyt wiele, ale nie odmówił sobie zdjęcia z Klarą. Cała rodzina wybrała się na rowerową przejażdżkę. Piłkarz wiózł córeczkę w specjalnej "przyczepie". Zdjęcie nie umknęło uwadze internautów, którzy uwielbiają sportowca w wersji "tata".

Zobacz wideo
Na pierwszy rzut oka wyglądasz jak pan z poczty :) - napisała jedna z internautek.
Też dziś śmigałem z córką - skomentował fan Roberta.
To uczucie jak kupiłeś kombi hah
Ty to wiesz, jak zrobić wrażenie! Fajna dostawka do dziecka.

Fotografię skomentowała też Marina, która wstawiła Lewandowskiemu serduszko.

Nas też rozczula widok tego utytułowanego sportowca z małą Klarą na rowerach. Kto wie, może za rok rodzina wybierze się na wycieczkę już na trzech rowerkach? W końcu tacy rodzice zobowiązują do przejawiania sportowego ducha od najmłodszych lat ;)

JM

Więcej o: