Natasza Urbańska zabrała córkę do śniadaniówki. Kalina ma już 10 lat i wyrasta na ikonę stylu

Natasza Urbańska pochwaliła się 10-letnią córką. Czyżby Kalina planowała pójść w ślady swojej mamy i też zrobić karierę w telewizji?

Natasza Urbańska bardzo długo i z różnymi skutkami próbowała zaistnieć w show-biznesie. Nie wiedzieć czemu, niewątpliwy talent oraz uroda okazały się być niewystarczające. Mimo wszystko, występy w wielu programach rozrywkowych opłaciły się - co prawda 41-latka nie jest pierwszoligową celebrytką, ale cały czas cieszy się zainteresowaniem mediów.

Zobacz wideo

W ostatnim czasie o żonie Janusza Józefowicza jest wyjątkowo cicho. Być może to dlatego, że od jakiegoś czasu Natasza bardziej, niż na muzyce skupia się na modzie. Wspólnie z koleżanką założyła firmę "Muses – Urbańska & Komornicka". Ubrania zaprojektowane przez nie można kupić zarówno w sieci, jak i w jednym z warszawskich butików.

Natasza Urbańska pokazała córkę

W weekend Urbańska odwiedziła "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiadała o tym, jak radzi sobie w branży modowej. Towarzyszyła jej 10-letnia córka Kalina i to właśnie ona skradła całe show. Dziewczyna postawiła na stylizację złożoną z białych spodni za kolano, koszul w kratę i skórzanej kurtki. Kolory zapewniły dodatki: złoto-czerwona torebeczka oraz opaska z "kocimi uszami".

Trzeba przyznać, że córka gwiazdy wyglądała modnie i bardzo oryginalnie. Myślicie, że będzie chciała pójść w ślady swoich znanych rodziców?