Ewa i Kamil Stoch na rajskich wakacjach. Zdjęcia robią wrażenie, ale hashtagi też są ciekawe

Ewa i Kamil Stoch od kilku dni wypoczywają na wakacjach. Na Instagramie pojawiły się ich zdjęcia z rajskiej wyspy. Zobaczcie, jak się bawią.

Ewa i Kamil Stoch wybrali się na zasłużone wakacje. Małżonkowie nie zdradzili, jakie miejsce odwiedzili, ale pod zdjęciami żartują, że zwiedzają Budapeszt. Internauci typują, że zdecydowali się na Malediwy, gdzie ostatnio wypoczywali Iza i Adam Małysz.

Zobacz wideo

Ewa i Kamil Stoch na wakacjach

Od 6 dni oddają się kąpielom w morzu oraz wypoczywają na pięknej plaży. Pogoda im dopisuje, grzeje mocno słońce. Na zdjęciach widzimy, że oboje złapali już opaleniznę. Dopisują im humory, są radośni i uśmiechnięci. Na profilu na Instagramie pojawiają się fotografie z każdego dnia ich urlopu. Do każdego z nich Ewa Stoch dodaje zabawne hasztagi:

#babapowinnasiedziecwdomu #babależynawodzie #bikini#babawkuli #prawiegołababa #przybliżasz #comawisiećnieutonie #januszstoch - to najzabawniejsze z nich.

Już od jakiegoś czasu Stochowie są kojarzeni z zabawnymi hasztagami. Także i tym razem internauci nie kryją rozbawienia. Pod postami zostawiają komentarze, w których gratulują żonie skoczka poczucia umoru i dystansu.

Jesteście mistrzami hasztagów!
Najlepsza para na świecie. I typowo hasztagi wygrały.
#januszstoch najlepszy - piszą.

Oprócz tego życzą im udanej regeneracji i miłego wypoczynku. Na pewno wiele osób chciałoby się teraz znaleźć na ich miejscu, prawda?

AW

Więcej o:
Komentarze (50)
Ewa i Kamil Stoch na rajskich wakacjach. Zdjęcia robią wrażenie, ale hashtagi też są ciekawe
Zaloguj się
 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 14 razy 10

  Urocze fotografie! <3

 • Gość: Facet

  Oceniono 11 razy 9

  Piękne fotki na poziomie, żadne tam sweet-focie z wypiętym tyłekiem.
  Ewa to piękna i niesamowicie zgrabna dziewczyna. Obydwoje mają dobry gust, są normalni. Życzę im wszystkiego najlepszego.

 • ps11111ps

  Oceniono 13 razy 9

  ale o co chodzi z tym januszem stochem? Wytłumaczy mi ktoś? To śmieszne jest?

 • Gość: nina

  Oceniono 14 razy 8

  Oj ludzie, ludzie , typowa polska zazdrość. Jak skakał, zdobywał dla Polski medale, to było ok,a jak wyjechał na zasłużony wypoczynek, to już się nie podoba.

 • marek.usc

  Oceniono 11 razy 7

  Bożę ludzie aż tak im zazdrościcie, ktoś tutaj napisał że do Budapesztu a co tam do cholery robić, to tak jakby do Warszawy jechać, oni chcą odpocząć a gdzie można odpocząć jak nie w ciepłym klimacie z daleka od wszystkich fotoreporterów, on tam jest anonimowy i bardzo dobrze niech się państwo Stoch bawią ... pozdrawiam

 • Gość: A.

  Oceniono 8 razy 6

  Boki zrywać

 • pedro.666

  Oceniono 5 razy 5

  - Kamil, gdzie ty znowu lecisz?!
  - Po piwko tylko skoczę...
  #stochowienawakacjach

 • morenowa38

  Oceniono 4 razy 4

  Kamil,regeneruj się! 😁

 • Gość: PO_lak

  Oceniono 4 razy 4

  tak na mój gust tytuł powinien brzmieć: Ewa i Kamil Stochowie". W końcu Ewa i Kamil to oni nie on!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX