Ewa i Kamil Stoch na rajskich wakacjach. Zdjęcia robią wrażenie, ale hashtagi też są ciekawe

Ewa i Kamil Stoch od kilku dni wypoczywają na wakacjach. Na Instagramie pojawiły się ich zdjęcia z rajskiej wyspy. Zobaczcie, jak się bawią.

Ewa i Kamil Stoch wybrali się na zasłużone wakacje. Małżonkowie nie zdradzili, jakie miejsce odwiedzili, ale pod zdjęciami żartują, że zwiedzają Budapeszt. Internauci typują, że zdecydowali się na Malediwy, gdzie ostatnio wypoczywali Iza i Adam Małysz.

Zobacz wideo

Ewa i Kamil Stoch na wakacjach

Od 6 dni oddają się kąpielom w morzu oraz wypoczywają na pięknej plaży. Pogoda im dopisuje, grzeje mocno słońce. Na zdjęciach widzimy, że oboje złapali już opaleniznę. Dopisują im humory, są radośni i uśmiechnięci. Na profilu na Instagramie pojawiają się fotografie z każdego dnia ich urlopu. Do każdego z nich Ewa Stoch dodaje zabawne hasztagi:

#babapowinnasiedziecwdomu #babależynawodzie #bikini#babawkuli #prawiegołababa #przybliżasz #comawisiećnieutonie #januszstoch - to najzabawniejsze z nich.
 

Już od jakiegoś czasu Stochowie są kojarzeni z zabawnymi hasztagami. Także i tym razem internauci nie kryją rozbawienia. Pod postami zostawiają komentarze, w których gratulują żonie skoczka poczucia umoru i dystansu.

Jesteście mistrzami hasztagów!
Najlepsza para na świecie. I typowo hasztagi wygrały.
#januszstoch najlepszy - piszą.

Oprócz tego życzą im udanej regeneracji i miłego wypoczynku. Na pewno wiele osób chciałoby się teraz znaleźć na ich miejscu, prawda?

AW