Basia Kurdej-Szatan dodała selfie zza lampki wina. "Może czas schować telefon do torebki?". Odpowiedziała

Basia Kurdej-Szatan uchodzi za sympatyczną i zdystansowaną gwiazdę. Niedawno udowodniła to po raz kolejny.

Po występach w reklamach sieci Play, Basia Kurdej-Szatan niespodziewanie stała się jedną z najpopularniejszych polskich aktorek serialowych. 33-latka na ogół stroni od skandali, jednak w ubiegłym roku jej nagranie z urodzin "M jak Miłość" wywołało niemałą burzę w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo

Chodzi o filmik, na którym aktorka odnosi się do zarzutów, jakoby była w ciąży. Wyraźnie było widać, że jest ona pod wpływem alkoholu i po prostu dobrze się bawi. Fani gwiazdy byli jednak podzieleni. Jedni uważali, że nie powinna pokazywać się w takim stanie, drudzy z kolei byli zachwyceni dystansem ich idolki.

Basia Kurdej-Szatan imprezuje na Instagramie

Kilka dni temu gwiazda "M jak miłość" dodała na swoje instagramowe konto zdjęcie, na którym pozuje z lampką wina. W komentarzach pod nim nie zabrakło nawiązań do zabawnego nagrania sprzed kilku miesięcy.

 
Basiu, jak selfie zza szkła, to może czas schować telefon do torebki? - spytał jeden z nich.

Instagram Kurdej-SzatanInstagram Kurdej-Szatan Instagram/kurdejszatan

Kurdej-Szatan po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie dystans. Nie dała się sprowokować i odpowiedziała rozbawionymi emotikonami oraz okejką.

To lubimy. Poczucie humoru przede wszystkim. Życzymy tego wszystkim gwiazdom. Swoją drogą, komu nigdy nie zdarzyło się wrzucić do sieci filmiku lub zdjęcia z imprezy? ;)

Więcej o: