• Link został skopiowany

Gwiazda "M jak Miłość" zrobiła selfie na grobie ojca. Fani nie zostawili na niej suchej nitki. "Ale to jest słabe..."

Karolina Malinowska wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie z grobu ojca. Reakcja fanów była do przewidzenia: są zażenowani.
Karolina Nowakowska
fot.Instagram/karolina_nowakowska_official

Pozowanie na grobach bliskich to niepisana tradycja wśród polskich celebrytów. Trudno nam to zrozumieć, ale tak już jest. Co roku we Wszystkich Świętych znajdzie się jakaś gwiazda, która postanowi uczcić pamięć o bliskich w ten dość wątpliwy sposób.

Nowakowska robi selfie na grobie taty

W tym roku zdjęciem z cmentarza pochwaliła się Karolina Nowakowska - aktorka znana z "Przyjaciółek" i "M jak Miłość". Gwiazda wrzuciła na swojego Instagrama selfie z grobem ojca w tle. Nowakowska pozuje na nim ze swoją córką. Twarz dziecka zasłoniła uśmiechniętą emotką.

 

W komentarzach zaroiło się od gorzkich słów.

Ale to jest słabe... - piszą fani gwiazdy.
Przeginka. I to na grobie ojca...
Żałosne. Czego się nie zrobi dla lajków i wątpliwej sławy.

Znaleźli się jednak i tacy, którzy stanęli po stronie aktorki i stwierdzili, że każdy ma prawo przeżywać ten czas na swój sposób.

A Wy co o tym myślicie?

MŁ 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: