Rodzina Konrada Gacy wydała nekrolog. "Człowiek pełen optymizmu i empatii, którego pasją była pomoc innym"

Pogrzeb Konrada Gacy odbędzie się w najbliższy wtorek, 21 sierpnia. O dacie pochówku poinformowała rodzina trenera za pośrednictwem jego profilu na Facebooku.

42-letni Konrad Gaca zmarł w nocy ze środy na czwartek w swoim domu pod Lublinem. "Fakt" podaje, że ciało mężczyzny znalazła nad ranem jego żona. Kobieta zaniepokoiła się, że jej mąż nie położył się spać. Gdy poszła zobaczyć, co robi, zobaczyła jego ciało na kanapie przed telewizorem.

Rodzina Konrada Gacy wydała nekrolog

Teraz rodzina trenera wydała oświadczenie w sprawie jego pogrzebu. 

Z ogromnym żalem i rozpaczą informujemy, że odszedł od nas Konrad Gaca - czytamy w nekrologu. 
Przyjaciel ludzi. Człowiek pełen optymizmu i empatii, którego pasją była pomoc innym. Kochający ojciec, mąż, syn, brat - opisała Gacę rodzina.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższy wtorek, 21 sierpnia, o godzinie 15:00 w Kaplicy Cmentarza Komunalnego na Majdanku w Lublinie.

Konrad Gaca - GACA SYSTEM

Gaca zyskał sławę dzięki swojemu autorskiemu programowi odchudzania GACA SYSTEM. Jako ekspert od walki z otyłością stworzył centra, które były nie tylko siłowniami, ale też miejscami, w których osoby z nadwagą mogły uzyskać wsparcie i porady. "Mądre Odchudzanie", bo tak nazywał swój system Gaca było tak skuteczne, że dietetyk otrzymał program w telewizji "Fat Killers".

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.