Kasia Tusk na wakacjach. Czyżby to była podróż poślubna? Obrała piękny kierunek

Kasia Tusk pojechała na wakacje do Francji. W związku z ostatnimi doniesieniami o sekretnym ślubie, możemy śmiało podejrzewać, że to podróż poślubna.

Kasia Tusk wzięła sekretny ślub ze Stanisławem Cudnym - grzmiał od rana "Super Express". Teraz Kasia pokazała zdjęcie z plaży w Saint-Tropez.

Kasia Tusk w podróży poślubnej

Kasia Tusk bardzo rzadko zdradza szczegóły ze swojego prywatnego życia. Dziennikarze "Super Expressu" dopytywali jej wieloletniego partnera, Staszka Cudnego, co oznacza obrączka na jego palcu, a Stanisław odpowiedział, że to raczej oczywiste. Teraz wszyscy mają już pewność, że para wzięła ślub. 

Tymczasem Kasia obwieściła, że jest we Francji. I to w niebyle jakim miejscu! Pokazała na Instagramie czarujące zdjęcie z Saint-Tropez, gdzie wdzięcznie pozuje w czerwonej sukience.

Na jej instastory pojawił się z kolei filmik z jachtu na pełnym morzu.

Kasia Tusk w podróży poślubnej?Kasia Tusk w podróży poślubnej? makelifeeasier_pl / instagram

Nie pozostaje nam nic innego, jak stwierdzić, że Kasia właśnie na Lazurowym Wybrzeżu spędza ze Stanisławem swój miesiąc miodowy.

Fani próbowali się od niej dowiedzieć, czy naprawdę jest już mężatką:

Kasiu, to prawda z Waszym ślubem? Gratulacje i miłości.
Gratulacje! Cichy ślub to z pewnością marzenie osób publicznych. Kasiu masz klasę. Tobie to się udało. Szczęśliwych dni.

Ale Kasia zostawiła te pytania bez odpowiedzi. Za to innym komentującym zdradziła markę sukienki, więc to oczywiste, że czyta wpisy pod swoim zdjęciem.

Jak widać postanowiła niczego oficjalnie nie potwierdzać. A przynajmniej na razie.

Kasia Tusk i Stanisław Cudny

Kasia Tusk i Stanisław Cudny poznali się jeszcze w liceum, ale zakochali się w sobie kilka lat później. Od 2008 roku tworzą szczęśliwą parę, a swoje życie prywatne trzymają z dala od mediów. Zaręczyli się pięć lat temu, teraz zdecydowali się na kolejny krok.

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.