Rozenek pojawiła się na okładce katalogu Avon. "Jestem przeszczęśliwa"

Małgorzata Rozenek pojawi się na okładce najnowszego katalogu Avon. Prezenterka w ten sposób rozpoczyna współpracę z marką.

Małgorzata Rozenek już jakiś czas temu na swoim Instagramie pisała, że pracuje nad sekretnym projektem. Być może chodziło właśnie o współpracę z jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek kosmetyków, jaką jest Avon. 

Małgorzata Rozenek dołącza do ambasadorek Avon

Małgorzata Rozenek właśnie została twarzą firmy Avon. Do tej pory rolę tę pełniła Małgorzata Kożuchowska, która współpracuje z marką od początku 2017 roku. Jak czytamy w komunikacie prasowym ogłoszonym przez Avon, Kożuchowska nadal będzie ambasadorką marki. 

I faktycznie zdjęcie Kożuchowskiej pojawiło się na okładce aktualnego sierpniowego katalogu. Jej fotografie nadal znajdują się również na oficjalnej stronie Avon.

Tym samym "Perfekcyjna" została drugą ambasadorką firmy.

Na stronie Mój Avon pojawił się już następny, jesienny katalog. Na okładce 14. numeru widzimy uśmiechniętą Małgorzatę Rozenek.

MAŁGORZATA ROZENEK W KATALOGU AVON. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Małgorzata Rozenek: współpraca z Avon 

Małgorzata Rozenek w rozmowie z VIVĄ! wyznała, że bardzo cieszy się ze współpracy z marką Avon.

Jestem przeszczęśliwa, że zostałam Ambasadorką marki AVON i nie mogłam się doczekać, kiedy będę mogła się tym pochwalić [...] Kosmetyki AVON pamiętam i lubię od zawsze. Pierwsze błyszczyki, które kupowałam jeszcze jako nastolatka, były właśnie od AVON, dlatego darzę tę markę ogromnym sentymentem - powiedziała Rozenek.

Małgorzata Rozenek - nowe projekty

Jak widać Małgorzata Rozenek jest teraz rozchwytywana. W jesiennej ramówce TVN ma pojawić się nowy program, który poprowadzi - mowa o show "Poczuj się jak Małgosia Rozenek".
Być może "Perfekcyjna" zadebiutuje tez na dużym ekranie - ostatnio dostała propozycję zagrania głównej roli w filmie sensacyjnym

AG

Więcej o: