Burza na Instagramie Domańskiej. Poszło o jej... nogę. "To zdjęcie nie powinno być zamieszczone". Odpowiedziała. I to dosadnie

Aleksandra Domańska udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak jedzie na rowerze. Jednemu z komentujących nie spodobała się noga aktorki. Domańska szybko odpowiedziała.

Aleksandra Domańska ma do siebie ogromny dystans. To też jedna z nielicznych aktorek, która nie ukrywa swoich niedoskonałości. Wprost przeciwnie, Domańska akceptuje swoje ciało i swoje niedoskonałości. 

Internauta do Domańskiej: nóżka słaba

Domańska udostępniła na swoim Instagramie kolorowe zdjęcie z wakacji. Na pozór niewinna fotografia aktorki, rozpętała jednak burzę w komentarzach. 

 

Wśród komentarzy znalazł się taki, w którym ktoś wytknął gwieździe "O mnie się nie martw", że jej noga nie wygląda najlepiej.

Nóżka słaba, ale generalnie jest ok. Myślę, że szczere komentarze też są przez Panią oczekiwane - czytamy. 

Na dosadną odpowiedź artystki nie trzeba było długo czekać. 

Aleksandra Domańska walczy z hejteremAleksandra Domańska walczy z hejterem Fot. aleksandra.domanska/Instagram

Niestety, ta odpowiedź nie sprawiła, że ten sam internauta przemyślał swoje zachowanie. Chwilę później znów nie pokazał klasy. 

To zdjęcie nie powinno być zamieszczone, bo ujawnia Pani niedoskonałości! Bardzo serdecznie pozdrawiam i sugeruję, by eksponować doskonałe elementy!

Na szczęście pozostali komentujący stanęli w obronie aktorki.

Domańska o hejterach

Aleksandra Domańska nie odpowiedziała już na ten komentarz. O tym, co myśli o hejterach powiedziała na Insta Stories (nagranie możecie zobaczyć w górnej części artykułu). Artystka sarkastycznie odniosła się do całej sytuacji. Pokazała się przy tym bez makijażu i była dosyć potargana. Raz jeszcze podkreśliła, że akceptuje siebie i swoje ciało.

Aleksandra Domańska już wcześniej walczyła z hejterami 

Ostatnio Domańska opowiedziała o tym, że ktoś powiedział jej, że jako aktorka powinna być chudsza. Domańska przytomnie zauważyła, że nic nie musi i w odpowiedzi pokazała brzuch i uda

Brawa za taką postawę! Szkoda, że więcej gwiazd nie bierze przykładu z Domańskiej. A naszym zdaniem noga aktorki, a nawet obie, wyglądają świetnie!  

AG