Pałac Kensington pokazał dotąd niepublikowane zdjęcie ze ślubu księżnej Kate i księcia Williama. I to jakie!

Z okazji 7. rocznicy ślubu księżnej Kate i księcia Williama, pałac Kensington opublikował w sieci zdjęcie z tego wyjątkowego dnia.

7 lat temu, a dokładnie 29 kwietnia 2011 r. książę William i księżna Kate powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Było to wyjątkowe wydarzenie dla Brytyjczyków. Ponoć ślub książęcej pary oglądało około 2 mld ludzi. 

Księżna do ślubu szła w bajecznej sukni projektu Sarah Barton, dyrektor kreatywnej marki Alexander McQueen. Tuż po ceremonii małżonkowie udali się na przyjęcie u królowej Elżbiety II, po którym oficjalnie pojawili się na balkonie pałacu Buckingham. 

Z okazji 7. rocznicy ślubu na Twitterze opublikowano zdjęcie świeżo upieczonej pary młodej. 

Fotografia pochodzi oczywiście z dnia ślubu, a widzimy na niej księcia Williama, który prowadzi samochód Aston Martin (to jeden z kolekcji samochodów księcia Karola). Obok niego Kate i choć para siedzi tyłem, to widzimy, że jest uśmiechnięta i szczęśliwa. 

Księżna Kate i książę William

1,5 roku po ślubie, a dokładnie w grudniu 2012 r. oficjalnie ogłoszono, że księżna Kate i książę William spodziewają się pierwszego dziecka. George przyszedł na świat 22 lipca 2013 r. Niecałe dwa lata później księżna urodziła córkę - księżniczkę Charlotte. 23 kwietnia 2018 r. urodziło się ich trzecie dziecko - Louis Arthur Charles. 

JT