Ciężarna księżna Kate przyłapana na zakupach. Niektórzy nie dowierzają jednak w jeden szczegół

Sieć błyskawicznie obiegają zdjęcia ciężarnej księżnej Kate, która robi zakupy na kilka tygodni przed porodem. Niektórzy jednak są przekonani, że to nie ona... tylko jej sobowtór.

Księżna Kate zniknęła z życia publicznego i obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim. Ostatni raz pokazała się w Wielkanoc podczas mszy w Opactwie Westminsterskim. Choć przyszła pora na odpoczynek od spraw zawodowych, księżna nie rezygnuje z codziennych, domowych obowiązków.

Do sieci właśnie trafiły zdjęcia ze sklepu sieci delikatesów Waitrose w hrabstwie Norfolk. Widzimy na nich księżną, która robi zwykłe zakupy i - co ciekawe - pakuje je sama do bagażnika, mimo obecności ochroniarza. Jak podaje "Daily Mail", fotografie wykonała jedna z zaskoczonych klientek, która ponoć powiedziała "cześć" w stronę księżnej, a ona miała jej odpowiedzieć.

Niektórzy czytelnicy brytyjskich mediów są jednak przekonani, że to nie księżna Kate, tylko jej sobowtórka, a zdjęcia mają na celu reklamę sklepów. Rzeczywiście, na jednej z fotografii można podejrzewać, że Kate wygląda nieco inaczej. Jak myślicie? Czy to naprawdę ona?

JT