Renee Zellweger powraca. W nowej odsłonie jest nie do poznania! Myślicie, że znów chodzi o nową twarz? Nie tym razem

Renee Zellweger zagra Judy Garland w filmie "Judy". W charakteryzacji naprawdę trudno ją rozpoznać. Zobaczcie, bo efekt jest powalający!

Renee Zellweger kilka lat temu na dobre zniknęła z ekranów. Bardziej niż aktorskie dokonania, komentowany był jej zmieniający się wygląd. Trudno się dziwić - gwiazda w niczym nie przypomina już dawnej siebie. 

Po długiej przerwie w karierze, Zellweger zagrała w kilku mniejszych produkcjach i kolejnej części przygód słynnej Bridget Jones. Dopiero teraz jednak ma szansę na powrót w wielkim stylu.

W sieci właśnie pojawiło się zdjęcie Renee Zellweger jako Judy Garland. Aktorka zagra legendarną gwiazdę w nadchodzącym filmie "Judy". 

"Judy" będzie opowiadać o życiu legendarnej aktorki i piosenkarki. Akcja rozegra się w 1968 r. - 30 lat po tym, jak Garland zagrała swą chyba największą rolę w filmie "Czarnoksiężnik z Oz". Widzowie zobaczą, jak przebiegały przygotowania do występów Garland w Londynie w 1969 r. Były to ostatnie chwile gwiazdy, która umarła w wyniku przedawkowania leków w czerwcu tego samego roku. 

Judy Garland, 'Dziewczęta Harveya' (1946)Judy Garland, 'Dziewczęta Harveya' (1946) Domena publiczna

Jak Wam się podoba charakteryzacja Renee Zellweger? Podobna? Więcej zdjęć zobaczycie TUTAJ. 

Mam nadzieję, że ta rola i ten film będą jej powrotem do pierwszej ligi Hollywood.
Wygląda świetnie! Miejmy nadzieje ze przypomni jak dobrą jest aktorką - piszą internauci na Filmweb.pl.

My też mamy taką nadzieję! Wybierzecie się do kin?

JT