W "Azja Express 3" ma pojawić się BARDZO znane małżeństwo. Są uwielbiani przez Polaków! "To sen dyrektora Miszczaka"

Adam i Iza Małysz wystąpią w "Azji Express 3"? "Nie podpisali kontraktu, ale propozycja ich zainteresowała i poważnie się nad nią zastanawiają."

Małyszowie w nowej edycji "Azji Expres"? Jeśli to się uda, TVN może liczyć na rekordową oglądalność! Adam Małysz i jego żona Izabela to jedna z najbardziej kochanych przez Polaków par. Przedstawiciele różnych stacji TV nie raz już namawiali ich udziału w swoich programach. Tym razem podobno małżeństwo poważnie rozważa propozycję.

Nie podpisali kontraktu, ale propozycja ich zainteresowała i poważnie się nad nią zastanawiają. To sen dyrektora Miszczaka, bardzo chciałby Małyszów mieć jako gwiazdy. Są tak lubiani, że każda stacja marzy o ich udziale w swoich programach - mówi tygodnikowi "Świat i Ludzie" informator ze stacji TVN.

Do tej pory Małyszowie jednak zawsze odmawiali udziału w programach rozrywkowych tego typu. Żona skoczka otrzymywała już propozycje od producentów np. "Tańca z Gwiazdami". Kilka lat temu odmówiła ze względu na opiekę nad córką. Teraz Karolina jest już dorosła, ale Izabela Małysz nadal odmawia Polsatowi.

Jakiś czas temu zasugerowała jednak, że chciałaby przeżyć przygodę w "Azji Express". Na swoim profilu na Instagranie opublikowała post, który był odpowiedzią na słowa Małgorzaty Rozenek, która stwierdziła, że chciałaby w programie zobaczyć ładnych ludzi.

Nas Małgosia nie pytała o udział w "Azji". My też jesteśmy ładni!

Chcielibyście zobaczyć Małyszów w programie?

PC