W "Azja Express 3" ma pojawić się BARDZO znane małżeństwo. Są uwielbiani przez Polaków! "To sen dyrektora Miszczaka"

Adam i Iza Małysz wystąpią w "Azji Express 3"? "Nie podpisali kontraktu, ale propozycja ich zainteresowała i poważnie się nad nią zastanawiają."

Małyszowie w nowej edycji "Azji Expres"? Jeśli to się uda, TVN może liczyć na rekordową oglądalność! Adam Małysz i jego żona Izabela to jedna z najbardziej kochanych przez Polaków par. Przedstawiciele różnych stacji TV nie raz już namawiali ich udziału w swoich programach. Tym razem podobno małżeństwo poważnie rozważa propozycję.

Nie podpisali kontraktu, ale propozycja ich zainteresowała i poważnie się nad nią zastanawiają. To sen dyrektora Miszczaka, bardzo chciałby Małyszów mieć jako gwiazdy. Są tak lubiani, że każda stacja marzy o ich udziale w swoich programach - mówi tygodnikowi "Świat i Ludzie" informator ze stacji TVN.

Do tej pory Małyszowie jednak zawsze odmawiali udziału w programach rozrywkowych tego typu. Żona skoczka otrzymywała już propozycje od producentów np. "Tańca z Gwiazdami". Kilka lat temu odmówiła ze względu na opiekę nad córką. Teraz Karolina jest już dorosła, ale Izabela Małysz nadal odmawia Polsatowi.

Jakiś czas temu zasugerowała jednak, że chciałaby przeżyć przygodę w "Azji Express". Na swoim profilu na Instagranie opublikowała post, który był odpowiedzią na słowa Małgorzaty Rozenek, która stwierdziła, że chciałaby w programie zobaczyć ładnych ludzi.

Nas Małgosia nie pytała o udział w "Azji". My też jesteśmy ładni!

Chcielibyście zobaczyć Małyszów w programie?

PC

Więcej o:
Komentarze (35)
W "Azja Express 3" ma pojawić się BARDZO znane małżeństwo. Adam i Iza Małysz są uwielbiani przez Polaków! "To sen dyrektora Miszczaka"
Zaloguj się
 • cyb1

  Oceniono 27 razy 19

  Panie Adamie, proszę, nie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 10

  A ja chętnie zobaczyłabym Joannę Brodzik i Pawła Wilczaka, są fajni i zgrani ze sobą.

 • Gość: Borowski

  Oceniono 11 razy 9

  tylko niech zmienią tego potworka prowadzącego z kotwicą na ręku nie pasuje do tego programu , może odnalazła by się w kręceniu videclipow do takich numerów jak cztery osiemnastki

 • cucurucu

  Oceniono 18 razy 8

  Udzial Malyszow w tej durnej produkcji zaszkodzi im wizerunkowo, bardzo. Lepiej niech sie trzymaja z daleka od TVN.

 • Gość: Karolcia

  Oceniono 13 razy 5

  A ja bym chciała :) uwielbiam ich :) Adam, który ciężko pracował na skoczni i Iza, która ciągle i ciągle go wspierała :) niezaklamani, prawdziwi ludzie. Może czas, żeby zacząć porządnie odcinać kupony ? 😁

 • wawiak57

  Oceniono 11 razy 5

  Może dyrektor Miszczak zacznie śnić o jakichś nowych twarzach. Do tej pory śni tylko o znajomych królika od których już mnie się ulewa. Widząc Rozenków, Kraśków i innych znajomych dyrektora, łapię za pilota i wyłączam jego stację.

 • Gość: pinokio

  Oceniono 4 razy 4

  Adaś, nie idź tą drogą proszę...Bądź dalej sibą, gościem utożsamianym z przykładem sportowca i normalnym,sympatycznym człowiekiem.A nie z bufonami i pseudo gwiazdami pokroju Rozenek.Póki co, między wami jest ta różnica.Ty jesteś uwielbiany za autentyczność, a z pseudo gwiazd większość się śmieje.Za sztuczność i próżność...

 • Gość: andi

  Oceniono 4 razy 4

  Bardzo szanuję p.Adama, za sukcesy sportowe i za to,że mimo niewiarygodnej popularności (małyszomania!) pozostał skromny i normalny. Szanuję p.Izę za to,że go wspierała, zanim jeszcze przyszły sukcesy i pieniądze; są tyle lat małżeństwem,to rzadkość - dlatego proszę, nie pchajcie się do tego celebryckiego bagienka, bo choćbyście byli kryształowi,to jakiś brud i do Was się przyczepi. Wyobrażacie sobie Małyszów obok jakiejś Renulki czy innych Majdanów?

 • Gość: prawda

  Oceniono 8 razy 4

  Rozenkowie już się znudzili dyrektorowi. Zauważył, że nie lubią ich ludzie. Inni też przełączają program jak ich widzą. Niestety. Przejedli się. Byli za bardzo namolni i natarczywi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX