Katie Piper, modelka oblana kwasem, urodziła drugie dziecko. Są zdjęcia! "Czuję się całkowicie spełniona"

Katie Piper w grudniu powitała na świecie swoją drugą córkę, Penelope Diane. Pokazała ją światu w sesji zdjęciowej dla magazynu "Hello".

Katie Piper wiele przeszła w swoim życiu. Modelka padła ofiarą zazdrości swojego byłego chłopaka i została oblana kwasem, w wyniku czego jej twarz została silnie zdeformowana przez oparzenia. Przeszła setki operacji, aby odzyskać swój dawny wygląd. Obecnie spełnia się nie tylko zawodowo - prowadzi fundację pomagającą osobom z poparzeniami - ale też prywatnie. Jest szczęśliwą mężatką i właśnie powitała na świecie drugie dziecko.

Piper i jej mąż, Richard Sutton, mają już 3-letnią córkę, Belle. W grudniu urodziła im się druga i dla magazynu "Hello" ekskluzywnie zdradzili, jak dali jej na imię - Penelope Diane. Przyznali, że to imię zawsze im się podobało i zastanawiali się nad nim już wcześniej.

 

Drugie imię, Diane, córka dostała po mamie Katie, która była dla niej ogromnym wsparciem w najtrudniejszych czasach i sama wygrała z nowotworem. 

Modelka przyznaje, że mimo tego, że jej mąż nalegał na syna, to ona czuje się spełniona.

Czuję się kompletnie spełniona mając dwie dziewczynki i myślę, że to wystarczające. Jeśli coś by się zmieniło, myślę, że zdecydujemy się na adopcję. To coś o czym dużo rozmawialiśmy z Richiem i on zawsze był na to otwarty.

W środę Katie zabrała córkę na pierwszy spacer, co udokumentowała na Instagramie.

 

Modelka wygląda na bardzo szczęśliwą - widać, że czuje się świetnie w roli mamy. Aż miło patrzeć, prawda?

OG