Najpierw rewolucja Gessler, potem klapa. Właściciele zamykają lokal: Bolesna lekcja życiowa. Zaskakująca reakcja klientów

Jeden z lokali, który niedawno przeszedł rewolucję Magdy Gessler, właśnie zostaje zamknięty. Informację o tym przekazali jego właściciele za pośrednictwem Facebooka.

Magda Gessler w uwielbianym przez widzów programie "Kuchenne rewolucje" pomaga uczestnikom postawić ich biznes na nogi. W jednym z listopadowych odcinków prowadząca pojawiła się w Lublinie, żeby ratować podupadającą pizzerię. Jej właścicielem był Grzegorz, który 15 lat spędził we Włoszech i po powrocie do kraju zamarzył mu się lokal z włoskim jedzeniem. Niestety knajpa, która od czasów wizyty Magdy Gessler nosiła nową nazwę "Ser-o!-mania", od najbliższego poniedziałku przestaje funkcjonować.

Smutna informacja pojawiła się w sobotę w nocy na Facebooku restauracji.

Z przykrością informujemy, iż postanowiliśmy zakończyć naszą przygodę z prowadzeniem restauracji. Jesteśmy zmuszeni zamknąć lokal. Niestety, zarówno nasza dyspozycyjność czasowa, jak i ograniczony poziom naszej wiedzy oraz doświadczenia na temat prowadzenia restauracji okazały się niewystarczające na poprawne jej funkcjonowanie (...). Jesteśmy zmuszeni potraktować to jako bolesną, ale i uczącą lekcję życiową - czytamy na Facebooku.

Pod postem pojawiły się komentarze niezadowolonych klientów, którzy nie kryli rozczarowania.

Robiliście najlepszą pizzę w mieście.
Szkoda. Nawet nie zdążyłam skosztować waszej pizzy, ale od znajomych wiem, że była pyszna
Raczej nie jadłem "bardziej włoskiej" pizzy w Polsce niż ta u was.

TUTAJ możecie obejrzeć szczegółową relację z odcinka.

AG

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler: Dlaczego to miejsce jest takim niewypałem?