Księżna Kate urodzi... bliźniaki?! Zagraniczne media nie mają wątpliwości

Zagraniczne media są przekonane, że księżna Kate urodzi bliźniaki. Najnowszych rewelacji dziennikarzy nie skomentował jeszcze Pałac Kensington.

Odkąd rodzina królewska ogłosiła, że księżna Kate jest w ciąży, świat oszalał. Nie tak dawno informator magazynu "In Touch" zdradził, że para książęca na świecie przywita córeczkę. Teraz prasa ma co do tego pewne wątpliwości. 

Dziennikarze magazynu "Life&Style" opublikowali artykuł, w którym można przeczytać, że księżna Kate spodziewa się bliźniaczek!

Kate i William byli w szoku, gdy okazało się, że spodziewają się nie jednego, a dwójki dzieci! Kate urodzi dwie dziewczynki, które będą identyczne. Sporządzili już listę imion. Znalazły się tam między innymi Wiktoria, Alicja, Oliwia, Aleksandra i Elżbieta - mówi źródło z bliskiego otoczenia małżonków.

Jeżeli doniesienia mediów okażą się prawdziwe, będzie to pierwszy taki przypadek w brytyjskiej rodzinie królewskiej od XV wieku. 

Na razie pozostaje nam czekać na oficjalny komentarz Pałacu Kensington. Myślicie, że rzeczywiście Kate urodzi bliźniaczki? 

JT