Co wiemy o Royal Baby nr 3? Znana jest już przybliżona data porodu. A imię? Są 4 typy

Księżna Kate i książę William potwierdzili oficjalnie, że oczekują narodzin trzeciego dziecka. Do tej pory poza tym, że będzie to dziewczynka, nic nie było wiadomo. Teraz jednak pojawiły się pierwsze przecieki.

Plotki o trzeciej ciąży księżnej Kate pojawiały się w prasie brukowej już od kilku miesięcy, jednak dopiero na początku września oficjalnie ogłoszono, że rodzina królewska znów się powiększy. Do tej pory wiadomo było jedynie, że na świat przyjdzie dziewczynka. Jednak teraz pojawiły się pierwsze przecieki na temat Royal Baby numer 3.

Termin porodu

Według nieoficjalnych przecieków córka książęcej pary przyjdzie na świat na wiosnę. 3. Royal Baby należy spodziewać się między marcem a majem. Tym samym z całej trójki dzieci Kate i Williama najmłodsza córka będzie swoje urodziny obchodziła jako pierwsza w ciągu roku. Książę George urodził się bowiem 22 lipca, a jego siostra Charlotte 2 maja.

Miejsce porodu

Według informatorów brytyjskich gazet przy trzecim porodzie księżna Kate nie zdecyduje się na wprowadzanie jakikolwiek nowości. Urodzi tak samo, jak poprzednio - w londyńskim szpitalu Św. Marii. Do dyspozycji będzie miała słynne skrzydło Lindo, które zapewnia maksimum prywatności. W tym samym skrzydle rodziła też Amal Clooney.

Imię 3. Royal Baby

Trwają spekulacje w najbardziej palącej fanów rodziny królewskiej kwestii, czyli imienia drugiej córki Kate i Williama. Firmy bukmacherskie mają kilka twardych typów. Najmocniejsze są według nich: Alicja (po drugiej córce królowej Wiktorii oraz po babce księcia Filipa), Elżbieta, Wiktoria oraz Aleksandra. Któreś z nich podoba Wam się najbardziej?

Dlaczego William i Kate nie trzymają się za ręce, a George nosi tylko krótkie spodnie? Wyjaśniamy "dziwne" zachowania rodziny królewskiej

Więcej o:
Copyright © Agora SA