Powstanie polska edycja "Vogue'a"! Wiemy, kto będzie redaktorem naczelnym i jego zastępcą. To polska top modelka. "Jest ikoną mody"

Sebastian Kulczyk wykupił licencję magazynu "Vogue". Już za kilka miesięcy możemy spodziewać się polskiej edycji. Redaktor naczelną zostanie Małgorzata Bela.

Vogue to najbardziej znany i prestiżowy magazyn modowy na świecie. Jego naczelna, Anna Wintour, to żyjąca legenda. Wydawany jest obecnie w 21 krajach, do których wkrótce dołączy Polska. Jak informował w poniedziałek magazyn "Flesz", licencję na magazyn miał wykupić Sebastian Kulczyk, spadkobierca najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka. Informację tę w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl zdementował Jarosław Sroka, członek zarządu Kulczyk Holding.

Nieoficjalnie serwis dowiedział się, że redaktorem naczelnym pisma zostanie Filip Niedenthal, który wcześniej odpowiadał za takie pisma, jak "Esquire" czy "Harper's Bazaar". Natomiast wicenaczelną prawdopodobnie będzie, jak sugerował magazyn "Flesz", jedna z czołowych, polskich modelek - Małgorzata Bela.

Małgosia jest ikoną mody, świetnie zna branżę i wciąż utrzymuje kontakty z innymi naczelnymi - mówi informator Flesza.

Nie możemy się doczekać pierwszego numeru!

embed
Zobacz wideo

SW

Więcej o: