Magda Gessler zaprasza na śniadanie wielkanocne. Fani: Każe pani ludziom pracować w święta. Mamy komentarz menedżera

Magda Gessler zaprasza do swojej restauracji na śniadanie wielkanocne. Internauci zarzucają jej, że zmusza pracowników do pracy w święta.

Magda Gessler zaprosiła za pośrednictwem Facebooka do swojej restauracji "U Fukiera" na niedzielne śniadanie wielkanocne.

Wszystkiego, co najlepsze, szczęścia, ciepła, jajecznego życia, cudownej wiosny. Alleluja, kochani. Restauracja "U Fukiera" zaprasza na śniadanie wielkanocne od 11 w niedzielę.

Wpis natychmiast znalazł się pod obstrzałem fanów restauratorki zarzucających jej, że planuje zmusić swoich pracowników do pracy w święta.

Mam nadzieję, że osobiście będzie Pani gotować w Niedzielę Wielkanocną w swojej restauracji, a nie kazać ludziom spędzać czas z rodziną w pracy. Tego się nie spodziewałam. Mimo wszystko dalej Panią lubię i podziwiam, jednak jestem zaskoczona.
Pani Magdo, jestem Pani fanem, jest Pani dla mnie wzorem do naśladowania, ale czy nie uważa Pani, że Święta to czas, gdzie powinno się go spędzić z najbliższymi, a nie w kuchni kręcąc śniadanie dla leniwych gości? Czy naprawdę w teraźniejszych czasach liczy się tylko kasa i prestiż? - pisali oburzeni.

Inni z kolei starali się argumentować, że gastronomia to specyficzny rodzaj usług, które są dostępne dla klientów także w święta.

No bo oczywiście tylko "U Fukiera" w tym czasie funkcjonuje, wszystko wokół będzie martwe i pozamykane na 4 spusty. Idąc za ciosem, powinno się skrytykować inne lokale.
Trzeba by w takim razie zamknąć wszystko, nawet Kościoły. Nie dajmy się zwariować.

Choć od momentu, w którym zaproszenie pojawiło się na Facebooku, minęło już kilkanaście godzin, Magda Gessler dotąd nie skomentowała zarzutów. Zadzwoniliśmy więc do jej menadżera, Jacka Lotycza.

Nikt nikogo do niczego nie zmusza, to będzie wspólne śniadanie - powiedział w rozmowie z Plotek.pl. - Pracownicy "U Fukiera" traktują się jak rodzina, więc to normalne, że spotykają się na śniadaniu wielkanocnym. To już jest coroczna tradycja - dodał.
Zobacz wideo

JZ