Jessica Chastain wspiera Polki w Międzynarodowym Strajku Kobiet. Są pierwsze zdjęcia! "Nigdy się nie zmieniaj"

Jessica Chastain postanowiła wesprzeć polskie kobiety i zapowiedziała, że weźmie udział w manifestacji "Polska jest kobietą".

Jessica Chastain to gwiazda światowego formatu, która do Polski przyjechała, by promować najnowszy film ze swoim udziałem "Azyl". Aktorka postanowiła jednak w trakcie wizyty okazać też wsparcie polskim kobietom, które biorą udział w dzisiejszej pikiecie. Na Facebooku opublikowała wpis, zapowiadając, że również pojawi się na ulicach Warszawy w ramach manifestacji "Polska jest kobietą".

Będąc w Warszawie w Dzień Kobiet solidarnie z polskimi kobietami o 8:30 wezmę udział w pikiecie na rogu Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej "Polska jest kobietą".
Bycie w tym kraju to ogromny zaszczyt. Bardzo mi miło spędzić Międzynarodowy Dzień Kobiet z inspirującymi kobietami i mężczyznami - napisała.

Fani aktorki byli zachwyceni jej postawą i pod wpisem posypało się mnóstwo ciepłych słów, także tych od mężczyzn wspierających kobiety w walce o ich prawa.

To dla nas bardzo ważne. Dziękujemy za wsparcie i zrozumienie naszej sytuacji. Jesteś niesamowita.
Jestem dumny, że jestem twoim fanem. Nigdy się nie zmieniaj.
Rządzisz! Rób, co trzeba!

W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia z marszu, na których widać, jak Jessica Chastain idzie ulicami Warszawy w otoczeniu protestujących kobiet.

AW

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.