Gwiazda światowego formatu w Warszawie! Przyjechała promować film o historii niezwykłej Polki

Do Polski przyjechała właśnie Jessica Chastain. Jej wizyta związana jest premierą filmu "Azyl", który opowiada historię pięknej i odważnej Polki.

Jessica Chastain to gwiazda światowego formatu. Była dwukrotnie nominowana do Oscara, na swoim koncie ma Złotego Globa za rolę w filmie "Wróg numer jeden". Aktorka właśnie odwiedziła Polskę, by wziąć udział w uroczystej premierze "Azylu", w którym gra główną rolę.

Aktorka została przyłapana przez paparazzich na jednej z warszawskich ulic. Trzeba przyznać, że sprawiała wrażenie bardzo zadowolonej z wizyty - w ręku niosła bukiet kwiatów, a uśmiech nie schodził jej z ust. Stylizacja Chastain bardzo przypadła nam do gustu. W beżowym płaszczu, zwykłej koszulce i prostych spodniach gwiazda wyglądała nonszalancko i jednocześnie elegancko. Całość dopełniła płaskimi butami, skórzaną torbą i dużymi okularami przeciwsłonecznymi. Naszym zdaniem ten strój to najlepszy przykład tego, że czasem mniej znaczy więcej.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Film "Azyl" opowiada historię Polki, Antoniny Żabińskiej, która razem z mężem Janem ukrywała na terenie warszawskiego Ogrodu Zoologicznego setki Żydów, ryzykując własne życie.

Inne głośne role Chastain miała w "Drzewie życia" i "Służących".

AW

Zobacz wideo