Paulina Sykut urodziła. Mąż gwiazdy komentuje. "Kiedy podano mi to maleństwo...". Wzruszycie się!

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna kilka dni temu doczekali się pierwszego dziecka. Teraz mąż prezenterki chce jak najwięcej czasu spędzić z córką.

Paulina Sykut została mamą. Tą radosną nowiną podzielił się na Instagramie dumny ojciec i mąż prezenterki, Piotr Jeżyna, który był przy porodzie. Jak wspomina pierwsze chwile z córką?

Kiedy podano mi to maleństwo i wziąłem je na ręce, poczułem, jak to wspaniale być tatą. Jestem szczęśliwy. Obie moje dziewczyny są już w domu - powiedział w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Widać, że Jeżyna bardzo wczuł się w rolę ojca. Od początku stara się wspierać żonę w codziennych obowiązkach. Wziął nawet wolne w pracy, by móc jak najwięcej czasu spędzić z rodziną.

Do końca roku mam urlop. Chciałem ten pierwszy miesiąc spędzić z żoną i córeczką. Wyrywam się, by dziecko kąpać, przewijać, jestem przy karmieniu. Nie mamy nikogo do pomocy, bo chcemy sami sobie ze wszystkim radzić, sprawdzić się w roli rodziców.

Biznesmen już teraz zapowiada się na wspaniałego tatę. A jak chce wychować córkę?

Chcemy z Pauliną, by była dobrą, wrażliwą osobą i żeby miała silny kręgosłup moralny - przyznał na koniec rozmowy z tygodnikiem.

 

AW

 

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.