Gwiazda "Glee" wzięła ślub w marokańskim stylu. Suknia? OBŁĘDNA! Choć wcale nie biała

Gdy panna młoda jest miłośniczką mody, a pan młody hipsterem, to wiadomo od razu, że ich wesele będzie odjazdowe! Nie inaczej było więc w przypadku ślubu gwiazdy "Glee" Dianny Agron i jej narzeczonego muzyka Winstona Marshalla.

Dianna Agron gwiazda serialu "Glee" (Quinn Fabray) wzięła w sobotę ślub ze swoim narzeczonym Winstonem Marshallem - muzykiem zespołu Mumford & Sons. Ceremonia odbyła się w Maroko i bez mała była to jedna z najoryginalniejszych imprez, jakie widzieliśmy.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Ślub zorganizowano w marokańskim stylu, jednak na pewno nie można go nazwać tradycyjnym, mimo że para młoda na ceremonię zajechała na wielbłądach. Jak można zobaczyć na Instagrmie na zdjęciach gości, hipsterski luz państwa młodych był wszechobecny, przez co cała impreza wydawała się być bezpretensjonalna i bardzo radosna.

Panna młoda - Dianna Agron - to znana miłośniczka mody. Jej suknia ślubna musiała być obłędna, choć może zaskakiwać fakt, że nie była biała. Bogato zdobiona kreacja od Valentino kosztowała 20 500 dolarów, czyli ok 82 tys złotych!

Ceremonię i wesele zorganizowano w luksusowym hotelu Beldi Country Club, które wielokrotnie wykorzystywano jako miejsce do modowych sesji dla najlepszych magazynów. Bawiono się w przepięknych bogatych wnętrzach, a gdy goście zapragnęli chwilę odetchnąć mogli wyjść i odpocząć w ogromnym ogrodzie różanym, który otaczał budynek.

ZI