"M jak miłość" ONLINE. Madzia będzie z Budzyńskim??!! Romans wisi w powietrzu

"M jak miłość". Co ciekawego wydarzy się w najnowszych odcinkach?

"M jak miłość". Streszczenie online odcinków 1248-1249 (emisja 23-24 października)

Wszystko zacznie się od powrotu Asi (Barbara Kurdej-Szatan). Gdy jej ojciec poczuje się lepiej, Joanna przyleci do Polski. I Tomek (Andrzej Młynarczyk), stęskniony, chwyci w końcu ukochaną w ramiona...

Tymczasem Magda (Anna Mucha) zacznie jednak pracę w kancelarii Budzyńskiego. I choć z początku uznała prawnika za złośliwego gbura, szybko przekona się, że jej nowy szef nie jest wcale taki zły. Oboje poznają się lepiej, gdy Piotrek (Marcin Mroczek) i Kinga (Katarzyna Cichopek) zaproszą ich na kolację.

Budzyński (Krystian Wieczorek) sięgnie na imprezie po kieliszek i. nagle zacznie Magdę całować!
- Dobre wino, gwiazdy nad nami i prawo moralne w nas.
Czy Chodakowska odda pocałunek – zapominając na chwilę, że nosi na palcu obrączkę?

Romantyczna pokusa czeka także Kingę – w bistro. Olga (Katarzyna Grabowska) podsunie Radkowi (Tomasz Włosok) myśl, że. ich szefowa ma ochotę na romans.
- Leci na ciebie. Nie zauważyłeś? To jesteś ślepy. Moim zdaniem na maksa...
A Małkowski od razu ruszy do akcji! I najpierw pomoże Zduńskiej „uwolnić się” od zbędnych ubrań. a później poprosi Kingę, by wypłaciła mu zaliczkę – i zapyta, czy w zamian oczekuje dodatkowych „usług”. Jak dziewczyna zareaguje na taką propozycję?

Z kolei Monika (Anna Wendzikowska), seksowna prawniczka, znów spotka się z Góreckim (Wojciech Wysocki). i przyjmie w końcu zaproszenie na kolację. Czy biznesmen podbije jej serce – i udowodni, że dla prawdziwej miłości metryka nie ma znaczenia?

W finale: romantyczne perypetie Marcina (Mikołaj Roznerski)! Chłopak odwiedzi w szpitalu Andrzejka (Tomasz Oświeciński), który został pobity z jego winy – gdy próbował ustalić, kto kryje się za ostatnimi atakami na firmę Chodakowskiego. A Lisiecki poprosi przyjaciela, by kupił dla niego pierścionek zaręczynowy. Marcin od razu pojedzie do jubilera.
Kilka godzin później Iza (Adriana Kalska) znajdzie przypadkiem pudełko z pierścionkiem w jego marynarce. I uzna, że błyskotka jest przeznaczona właśnie dla niej.
Czy Marcin wykorzysta okazję i. poprosi ukochaną o rękę?

Ciekawych zapraszamy przed telewizory na premierowe odcinki "M jak miłość": w poniedziałek i wtorek punktualnie o 20:40 - lepiej nie przegapić ani sekundy!

Więcej o: