"M jak miłość" online. Zobacz streszczenie odcinka 1233

"M jak miłość" streszczenie online odcinka 1233. Nowy bohater i nowe problemy!

W "M jak miłość" trudne chwile czekają Franka (Piotr Nerlewski) – po tym, jak jego matka trafi do szpitala. Ewa (Dominika Kluźniak) po latach znów spotka się za to z byłym mężem: Krzysztofem (w tej roli Karol Pocheć). Ciekawi szczegółów? Zapraszamy na odcinek numer 1233!

W nowym sezonie Natalia (Marcjanna Lelek) postanowi rzucić studia i wstąpić do policji.
- Skończę rok, zdam wszystkie egzaminy i spróbuję dostać się do Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie.(.) Jeśli mi się uda, mogę studiować niestacjonarnie – i pracować – tu, u nas, w komisariacie w Lipnicy.
A Marek ostro plany córki skrytykuje.
- Wybacz, ale co będzie, jeśli za rok znowu ci się odmieni? To jest niepoważne! Przerzuciłaś na nas, głównie na Ewę i babcię, opiekę nad Hanią.(.) Może za bardzo ci pewne sprawy ułatwiliśmy, podaliśmy na tacy? Ewa i babcia odciążyły cię przy Hani, przepisaliśmy na ciebie sklep. Wszystko się ułożyło: miło, łatwo i przyjemnie. Dla ciebie chyba zbyt łatwo. No przykro mi, ale ja tak to widzę!

Matka Franka (Jowita Budnik) zdecyduje się z kolei na kurację w specjalistycznej klinice. Po kilku dniach terapii lekarz nie będzie miał jednak dobrych wieści.
- Ostatnie EKG nie było najlepsze. To, niestety, może świadczyć o tym, że choroba postępuje. Toczeń jest niezwykle groźną chorobą. Bardzo trudno z nią walczyć – organizm atakuje sam siebie, uszkadza płuca, nerki, serce.
A Zarzycka cały czas będzie martwić się o syna. Gotowa na wszystko, by zapewnić mu szczęście. W żartach, seniorka zacznie nawet dawać Natalii „matczyne” rady:
- Mój syn to dobry chłopak, tylko straszny z niego uparciuch! Jego ojciec był taki sam. Nie odpuszczaj mu, weź go pod pantofel!
Aż chłopak zaprotestuje:
- Nieładnie, mamo. Buntujesz moją dziewczynę?
- Robię to w twoim dobrze pojętym interesie! Ktoś musi się tobą zająć, kiedy mnie już zabraknie...
Tymczasem kolejne badania wykażą, że stan chorej gwałtownie się pogorszył. Franek, załamany, postanowi w końcu czuwać w szpitalu non stop. A Natalia cały czas będzie ukochanego wspierać.
- Nie ma potrzeby, żebyś siedziała tu ze mną przez całą noc. Musisz wracać do Hani.
- Nie zostawię cię tu samego... Nie ma mowy!
Czy młodego leśnika spotka największa tragedia – utrata matki?

I w finale: kolejna rewolucja w życiu Mostowiaków! Krzysztof Szefler – ojciec Antka – poprosi nagle Ewę o spotkanie... A wszystko przez wiadomość, którą kilka tygodni wcześniej wysłał do niego syn.
- Antek musiał jakoś zdobyć twój numer telefonu...
- Myślisz, że to on wysłał tego sms-a?
- Jestem pewna! Bo widzisz. Był taki moment, że. pytał o ciebie. Myślę, że napisał tę wiadomość właśnie wtedy.
Ewa będzie zaskoczona - i wcale na widok swojego „byłego” się nie ucieszy. Jak bardzo powrót Krzysztofa do Polski odmieni życie całej rodziny?

Emisja odcinka numer 1233 już 30 sierpnia... lepiej nie przegapić ani sekundy! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.