Najpierw kreacja pękła na jej pupie, a potem... Na tej samej imprezie była Rita Ora. Zdjęła futro, a pod nim miała prawie taką samą sukienkę

Najgorszy dzień w życiu Kim Kardashian? Być może. Sami zobaczcie, dlaczego tak sądzimy.

Aż nam jej żal. Tego dnia wpadką goniła wpadkę. Nie dość, że zdecydowała się na paskudną jasnoróżową lateksową sukienkę, w której wyglądała okropnie, to na dodatek kreacja nie wytrzymała napięcia i pękła na jej ogromnym tyłku. A to był dopiero początek.

Na tę samą imprezę postanowiła wpaść również Rita Ora . Piosenkarka, podobnie jak Kardashian, najpierw chowała kreację pod wielkim futrem. Gdy już je z siebie zdjęła okazało się, że również ma na sobie lateksową sukienkę w identycznym kolorze i bardzo podobnym kroju. Sukienki różniły się jedynie u góry. Kim miała golf, Ora dekolt i szelki.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

O podobieństwie kreacji rozpisywały się wszystkie zagraniczne portale show-biznesowe. Wpadka ta nie przeszła więc niestety niezauważona. Pieprzu całej sprawie dodaje fakt, że Ora jest byłą dziewczyną brata Kardashian, Roba. Parą byli bardzo krótko, a ostatecznie rozstali się w 2011 roku. Podobno od tego czasu obie Kim i Rita się nie cierpią.

Kim, czy to był najgorszy dzień Twojego życia, czy tylko nam się tak zdaje?

embed

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.