"Zatrzymali ruch w mieście", by robić zdjęcia z fanami. A na premierze? Angelina zrezygnowała z czerni i... Promieniała!

Gdy do miasta przyjeżdża Angelina Jolie i Brad Pitt, korki są nieuniknione. Jeżeli połowa mieszkańców Sydney tkwiła w autach, to reszta zdawała się ściśle otaczać czerwony dywan. Z wypiekami oglądali najgorętszą parę Hollywood.

Gwiazdorskie małżeństwo przybyło na premierę filmu "Unbroken". Zgromadzonych przed kinem tłum był zachwycony. Jolie i Pitt zdawali ścigać się w liczbie selfie robionych z fanami. Mniej zachwyceni musieli być kierowcy próbujący przebić się przez centrum miasta.

Jolie i Pitt dosłownie zatrzymali ruch na ulicach - krzyczy australijskie wydanie "Daily Mail" i komplementuje strój aktorki, która wyjątkowo zrezygnowała z ulubionej czerni (choć może nie do końca).

Angelina JolieAngelina Jolie JASON REED / REUTERS / REUTERS JASON REED / REUTERS / REUTERS

Z zachwytami nad kreacją zgadzamy się w pełni. W tej sukni bez ramion wyglądała rewelacyjnie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Kolejne reżyserskie dzieło Jolie opowiada historię biegacza olimpijskiego, Louisa Zamperini, wziętego do niewoli przez siły japońskie. Akcja toczy się w czasie II wojny światowej. Brak wielkich nazwisk w obsadzie nie miał znaczenia, jeżeli obraz promowała TAKA reżyserka i jej równie znany mąż. Myślicie, że Jolie ma szansę na Oskara?

 

socha

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.