"Love Island". Ostra kłótnia Angeliki i Adriana. Poszło o... szyję Oli. "Całowałeś ją?" [PLOTEK EXCLUSIVE]

W nowym odcinku "Love Island" zrobi się gorąco pomiędzy Angeliką a Adrianem. Para pokłóci się o Olę. Wyznanie chłopaka zszokuje Angelikę.

Angelika z "Love Island" nie próbuje nawet ukryć zazdrości o Adriana. Zrobiła mu niezłą awanturę, po tym, jak Klaudia przyłapała chłopaka na bliskim kontakcie z Olą. Adrian gęsto się tłumaczył, a na końcu wyznał smutną dla Angeliki prawdę.

Love Island"Love Island". Nowe uczestniczki zdecydowały z kim chcą stworzyć parę

Zobacz wideo

"Love Island". Ostra kłótnia Angeliki i Adriana. Poszło o... szyję Oli

Ostatnio Adrian związał się z Angeliką. Niestety, wygląda na to, że parze nie układa się najlepiej. Zobaczymy to w najnowszym odcinku, którego fragment możecie zobaczyć w naszym wideo powyżej. Będziemy świadkami ostrej kłótni między Adrianem a Angeliką. Okaże się, że Klaudia powiedziała dziewczynie, że widziała, jak jej ukochany całuje w szyję... Olę!

Ja teraz mam tak, że naprawdę byłam taką... kółkiem ratunkowym po Oli i teraz, że Aleksandra cię nie wybrała, a widziałam po tobie, że chcesz, żeby cię wybrała. Bo idziesz i się z nią tam całujesz. Dla mnie to jest dziwne - powiedziała Angelika.

Adrian próbował się tłumaczyć.

Ale jakie całowanie, ona kazała mi szyję powąchać i powąchałem jej szyję.

Angelika wyjaśniła, że wszystko wie od Klaudii. Na to oburzony chłopak stwierdził, że to z nim powinna rozmawiać, a nie słuchać koleżanki.

Ale no to wiesz, jak ona to widziała źle i tak nie było, no to okej. Dobra, spoko.

Wtedy Adrian wyjaśniła, że Ola dała mu buziaka. Jego tłumaczenie stało się coraz bardziej mętne, co wzbudziło czujność Angeliki. Dziewczyna od razu zaczęła dopytywać:

Ale całowałeś ją po tej szyi? Tak czy nie?
Zapachniała pomadka i ona mówi: to szyja. I powąchałem jej szyję i dałem jej buziaka, no.
W szyję? No to właśnie o tym mówię - powiedziała zrezygnowana Angelika.

Dalej będzie jeszcze gorzej! Chłopak wyzna okrutną prawdę Angelice. Zobaczcie materiał wideo.

Więcej o: