"40 kontra 20". Robert Kochanek z Izą na randce. Linda będzie wściekła. Między matką a córką zawrze [PRZEDPREMIEROWO]

W "40 kontra 20" rywalizacja o Roberta Kochanka pomiędzy matką a córką nabierze tempa. Mężczyzna zaprosi na randkę Izę, co bardzo nie spodoba się Lindzie. Dojdzie do kolejnej konfrontacji.

Rywalizacja kobiet w programie "40 kontra 20" o względy Roberta Kochanka wchodzi na coraz wyższy poziom. Budzący kontrowersje udział w show matki i córki teraz jeszcze bardziej przybierze nieoczekiwany obrót. Linda od początku nie wyobrażała sobie sytuacji, że ona i jej mama Iza zbliżą się do tego samego mężczyzny. Sama 31-latka nawiązała bliższą relację z Robertem, którym ewidentnie nie chciała się dzielić ze swoją mamą. Teraz oliwy do ognia doleje sam uczestnik, który zaprosi na randkę Izę.

Zobacz wideo

Dalia, nowa uczestniczka '40 kontra 20'"40 kontra 20". Do show dołączyła nowa uczestniczka. Ma nietypowe imię

"40 kontra 20". Iza pójdzie na randkę z Robertem, Linda będzie wściekła

W ostatnim czasie Linda zainicjowała rozmowę z mamą, aby ta wycofała się z bliższych kontaktów z Robertem. Sama bowiem coś do niego poczuła.

Nie wyobrażam sobie, żeby całował ciebie, a potem mnie - mówiła do Izy Linda.

Iza nie podzielała obaw córki, twierdząc, że obie wiedziały, w jakim są programie. Uznała za niesprawiedliwe, że inne uczestniczki mogą zbliżać się do Roberta, a ona nie. Tym razem to Robert postanowił namieszać i zaprosił na randkę Izę, by ją lepiej poznać. Para wybrała się na romantyczną kolację nad brzegiem morza. Były kwiaty i szampan. Mężczyzna zaczął podobać się uczestniczce jeszcze bardziej.

To jest samiec alfa, a ja jestem kompatybilna tylko z samcami alfa - powiedziała Iza do kamery.

Joanna Opozda, Antoni KrólikowskiWyciekły szczegóły miesiąca miodowego Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Na reakcję Lindy nie trzeba było długo czekać. Była pewna, że jej relacja z mężczyzną jest na wygranej pozycji, ponieważ jej mama mieszka na glampingu u Bartka. Teraz będzie zmagać się z etycznym konfliktem i dojdzie do kolejnej wymiany zdań między córką a matką. To wszystko w najnowszym odcinku, który wyemitowany zostanie w czwartek, 29 lipca o 20:00 w TVN7 i Playerze.

Więcej o: