"Rolnik szuka żony". Seweryn oświadczył się Magdzie i już planuje ślub. Zdradził szczegóły. Zaprosi kolegów z programu?

Wygląda na to, że Seweryn z "Rolnik szuka żony" razem z Magdaleną bardzo szybko zostaną małżeństwem. Uczestnik zdradził, jak ma wyglądać uroczystość zaślubin.

Seweryn z "Rolnik szuka żony" w Wielkanoc oświadczył się ukochanej Magdalenie. Teraz zdradza nieco więcej szczegółów swoich planów na najbliższą przyszłość. Wygląda na to, że para nie zamierza zwlekać i wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Te skandale na długo zapadły nam w pamięć

Magda i Seweryn z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Seweryn planuje oświadczyć się Magdzie? Zdradził szczegóły

Seweryn z "Rolnik szuka żony" o planach ślubnych

Seweryn wziął udział w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony”. Zakończył udział w show w atmosferze skandalu - okazało się, że oszukał jedną z dziewczyn, a z inną zupełnie nie potrafił się porozumieć, dlatego w jego domu nie panowała najlepsza atmosfera. Najwyraźniej żadna z uczestniczek nie była dla niego odpowiednia, bo zaraz po zakończeniu programu zapomniał o poznanych tam dziewczynach i związał się z Magdaleną.

Para w grudniu pojawiła się w świątecznym odcinku show i zdradziła, że planuje wspólną przyszłość. Nie były to słowa rzucane na wiatr - tej Wielkanocy świętowali nie tylko spotkanie przy stole, ale i zaręczyny. Teraz uczestnik w rozmowie z Pomponikiem zdradził nieco więcej szczegółów.

Pierścionek i kwiaty wręczyłem Madzi na kolanach. Była przy tym jej mama, moja siostra z mężem i dwójką dzieci. Zrobiłem to w pięknej, świątecznej atmosferze i zaskoczyłem wszystkich.

Okazuje się, że mimo trudnej sytuacji związanej z lockdownem i zamknięciem sklepów, Seweryn miał sposób, jak nabyć pierścionek. Rolnik ma swoje gospodarstwo agroturystyczne i najwyraźniej to właśnie tam znalazł osobę, która była mu w stanie pomóc.

Rozmiar znałem już wcześniej i tak się składa, że zaprzyjaźniłem się z jednym z gości mojego pensjonatu, który sprzedaje biżuterię. Powiedziałem mu, czego potrzebuję i dostałem wymarzoną przesyłkę. [Pierścionek - przy. red] ma diament oprawiony w białe złoto. Magdzie bardzo się podoba i widzę, że nosi go z przyjemnością.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Seweryn założył konto na Instagramie. Zadebiutował romantyczną fotką z ukochaną. Internauci: Piękna para

 Okazuje się, że para nie zwleka i już kilka tygodni po zaręczynach szykuje się do ślubu.

Planujemy ślub i zaczynamy od nauk przedmałżeńskich z mądrym księdzem i w dobrej atmosferze, bo chcemy pobrać się dobrze przygotowani na kryzysy. Przyznam, że zaniedbałem chodzenie do kościoła po śmierci moich rodziców, choć przez osiem lat byłem ministrantem. Miałem żal o to, że zostałem sam. Jednak dla Magdy jest to bardzo ważne i to dzięki niej chodzimy teraz razem na niedzielne msze.

Seweryn z 'Rolnik szuka żony'Seweryn z "Rolnik szuka żony" rozstał się z ukochaną? Magda zamieściła wpis, który uciszy wszystkie plotki

Seweryn o tym, jak będzie wyglądał ślub

Pandemia nie pozwala w pełni zorganizować wymarzonej ceremonii. Seweryn i Magda nie załamują się jednak i planują dostosować ceremonię do obecnej sytuacji.

Na pewno nie na 300 osób, bo wiadomo... pandemia. Sami nie wiemy, jak skrócić listę gości. Ślub odbędzie się pewnie w kościele parafialnym Magdy, a impreza w jakimś miłym miejscu, które musimy wybrać. Za to poprawiny zrobimy w naszym domu.

Nie zabraknie też znajomych z programu "Rolnik szuka żony".

Bez nich nie byłoby zabawy. Jak dobrze się postaramy, to w tej edycji będziemy pierwsi przed ołtarzem.

Spodziewaliście się, że losy Seweryna tak się potoczą?