Natasza Urbańska u Kuby Wojewódzkiego. Opowiedziała o małżeństwie. Miała tylko 13 lat, gdy poznała swojego przyszłego męża

Tym razem Kuba Wojewódzki gościł w swoim programie Nataszę Urbańską, piosenkarkę, aktorkę i prezenterkę telewizyjną.

Do kolejnego odcinka popularnego show, Kuba Wojewódzki zaprosił Michała Żurawskiego oraz Nataszę Urbańską polską wokalistkę, aktorkę, tancerkę i prezenterkę telewizyjną. 

Natasza UrbańskaNatasza Urbańska wydała nowy singiel i teledysk. Co za zmiana wizerunku!

Natasza Urbańska u Kuby Wojewódzkiego

W zapowiedzi ostatniego odcinka sezonu Kuba Wojewódzki napisał "Na taką wizytę czeka się latami". Był to bowiem pierwszy raz, kiedy to Natasza Urbańska zagościła w programie. Wojewódzki dodał, że namawianie artystki na udział w show zajęło mu aż 551 odcinków.

 

Kuba Wojewódzki zapytał piosenkarkę o nową płytę i sporą sumę doświadczeń związanych z pracą zawodową. Natasza Urbańska przyznała, że aktualnie w pisaniu tekstów pomaga jej Ten Typ Mes, znany polski raper i producent muzyczny.

Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy - przyznała artystka.

Na pytanie o premierę najnowszej płyty Natasza odpowiedziała, że możemy spodziewać się jej dopiero w przyszłym roku. Ma być ona utrzymana w stylu future bluesa. 

Następnie Kuba zapytał, czy to prawda, że swojego męża Janusza Józefowicza poznała w wieku zaledwie 13 lat. Artystka chociaż potwierdziła tę informację, to jednak od razu zaznaczyła, że wówczas widzieli się przelotnie i żadne z nich nie przypuszczało, ze w przyszłości może połączyć ich jakieś uczucie. Natasza Urbańska przyznała, że ich pierwsze spotkanie miało miejsce podczas eliminacji do musicalu "Metro". Powiedziała, że wówczas Janusz doradził jej, aby zrezygnowała z kariery aktorskiej na rzecz ukończenia szkoły.

Natasza UrbańskaNatasza Urbańska prezentuje długie nogi na premierze "365 dni"

Później Kuba Wojewódzki zapytał ją, jaka jest najlepsza różnica wieku pomiędzy partnerami. Natasza przyznała, że w związku najważniejsze jest partnerstwo. 

Jak trafi swój na swego, to jakie to ma znaczenie?

Trudno się nie zgodzić z artystką. 

Natasza Urbańska i Monika OlejnikNatasza Urbańska opublikowała selfie, a fani jej nie poznali. "Myślałam, że to Monika Olejnik"