Natasza Urbańska u Kuby Wojewódzkiego. Opowiedziała o małżeństwie. Miała tylko 13 lat, gdy poznała swojego przyszłego męża

Tym razem Kuba Wojewódzki gościł w swoim programie Nataszę Urbańską, piosenkarkę, aktorkę i prezenterkę telewizyjną.

Do kolejnego odcinka popularnego show, Kuba Wojewódzki zaprosił Michała Żurawskiego oraz Nataszę Urbańską polską wokalistkę, aktorkę, tancerkę i prezenterkę telewizyjną. 

Natasza UrbańskaNatasza Urbańska wydała nowy singiel i teledysk. Co za zmiana wizerunku!

Natasza Urbańska u Kuby Wojewódzkiego

W zapowiedzi ostatniego odcinka sezonu Kuba Wojewódzki napisał "Na taką wizytę czeka się latami". Był to bowiem pierwszy raz, kiedy to Natasza Urbańska zagościła w programie. Wojewódzki dodał, że namawianie artystki na udział w show zajęło mu aż 551 odcinków.

 

Kuba Wojewódzki zapytał piosenkarkę o nową płytę i sporą sumę doświadczeń związanych z pracą zawodową. Natasza Urbańska przyznała, że aktualnie w pisaniu tekstów pomaga jej Ten Typ Mes, znany polski raper i producent muzyczny.

Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy - przyznała artystka.

Na pytanie o premierę najnowszej płyty Natasza odpowiedziała, że możemy spodziewać się jej dopiero w przyszłym roku. Ma być ona utrzymana w stylu future bluesa. 

Następnie Kuba zapytał, czy to prawda, że swojego męża Janusza Józefowicza poznała w wieku zaledwie 13 lat. Artystka chociaż potwierdziła tę informację, to jednak od razu zaznaczyła, że wówczas widzieli się przelotnie i żadne z nich nie przypuszczało, ze w przyszłości może połączyć ich jakieś uczucie. Natasza Urbańska przyznała, że ich pierwsze spotkanie miało miejsce podczas eliminacji do musicalu "Metro". Powiedziała, że wówczas Janusz doradził jej, aby zrezygnowała z kariery aktorskiej na rzecz ukończenia szkoły.

Sprawdź: Najmodniejsze bluzki damskie!

Natasza UrbańskaNatasza Urbańska prezentuje długie nogi na premierze "365 dni"

Później Kuba Wojewódzki zapytał ją, jaka jest najlepsza różnica wieku pomiędzy partnerami. Natasza przyznała, że w związku najważniejsze jest partnerstwo. 

Jak trafi swój na swego, to jakie to ma znaczenie?

Trudno się nie zgodzić z artystką. 

Natasza Urbańska i Monika OlejnikNatasza Urbańska opublikowała selfie, a fani jej nie poznali. "Myślałam, że to Monika Olejnik"

Więcej o: