Wegańskie bezy ubijesz z cukru i...? Odpowiedź na pytanie z programu "Milionerzy"

Wegańskie bezy ubijesz z cukru i...? Na takie pytanie musiał odpowiedzieć jeden z uczestników programu "Milionerzy". Poniżej przedstawiamy odpowiedź na to pytanie.

Emitowany na antenie TVN program "Milionerzy" ogląda mnóstwo telewidzów, którzy w każdym kolejnym odcinku dopingują biorące w nim udział osoby. Od wielu lat wzbudza on olbrzymie zainteresowanie. W jednym z odcinku uczestników musiał wskazać, z czego, oprócz cukru ubija się wegańskie bezy. Jak sobie poradził?

Wegańskie bezy ubijesz z cukru i...?

A. Białek jak kurzych
B. Płynu z puszki z ciecierzycą
C. Oleju kokosowego
D. Mielonych migdałów

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie: Wegańskie bezy ubijesz z cukru i...?

Uczestnik od razu odrzucił wariant A, słusznie wskazując, że białka jaj kurzych nie są produktem wegańskim. Wciąż jednak nie był pewien prawidłowej odpowiedzi, dlatego postanowił skorzystać z koła ratunkowego w postaci telefonu do przyjaciela, którym był jego tata. On również nie znał odpowiedzi na pytanie. Uczestnik postanowił odpuścić w dalszej grze o milion złotych i zrezygnować z gry.

Okazuje się, że prawidłową odpowiedzią było B, czyli płyn z puszki z ciecierzycą. Wskutek decyzji o rezygnacji z dalszej gry uczestnik mógł się cieszyć z wygranej wynoszącej 250 tysięcy złotych.

Zobacz wideo Zamiast kupować, sam zrób sobie torbę plażową. Możesz wykorzystać ręcznik albo koszulkę!