Co miłuje Pan w Psalmie 33? Odpowiedź na pytanie z programu "Milionerzy"

W jednym z odcinków teleturnieju "Milionerzy" uczestnik musiał odpowiedzieć na pytanie, co miłuje Pan w Psalmie 33. Poniżej przedstawiamy odpowiedź na to pytanie.

"Milionerzy" cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Emitowany na antenie stacji TVN teleturniej jest bardzo chętnie oglądany przez telewidzów, którzy dopingują uczestników. W jednym z odcinków uczestników w pytaniu za 1000 zł musiał odpowiedzieć, co miłuje Pan w Psalmie 33. Jak sobie poradził? Odpowiedź znajduje się poniżej.

Co miłuje Pan w Psalmie 33?

A. Nowoczesną
B. Solidarną Polskę
C. Wolnych i solidarnych
D. Prawo i sprawiedliwość

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie: Co miłuje Pan w Psalmie 33?

Uczestnik niemal od razu poinformował, że nie zna odpowiedzi na to pytanie. Postanowił skorzystać z jednego z dostępnych kół ratunkowych w postaci pytania do publiczności. 60% osób zasiadających na widowni wskazało wariant D, kolejne 25% osób wybrało odpowiedź C, 12% na B i pozostałe 3% na odpowiedź A. Gracz uwierzył widzom i wskazał wariant D.

Okazuje się, że decyzja uczestnika była słuszna. Poprawną odpowiedzią w tym pytaniu było D - Pan w Psalmie 33 miłuje prawo i sprawiedliwość. Uczestnik wygrał dzięki temu gwarantowane 1000 zł i pozostał w dalszej grze o milion złotych.

Zobacz wideo Maja Hyży o nadprogramowych kilogramach w ciąży: "Jestem za szczupła"