W filmie "Django" jeden z głównych bohaterów jest dżentelmeńskim łowcą głów, a także... Odpowiedź na pytanie z programu "Milionerzy"

W jednym z odcinków popularnego programu "Milionerzy" padło pytanie o treści: W filmie Quentina Tarantino "Django" jeden z głównych bohaterów jest dżentelmeńskim łowcą głów, a także... Poniżej przedstawiamy poprawną odpowiedź oraz jej dokładne wyjaśnienie.

Program "Milionerzy" od wielu lat cieszy się dużą popularnością wśród telewidzów stacji TVN. W jednym z odcinków Pan Jarosław musiał wykazać się wiedzą filmową, odpowiadając na pytanie warte 125 tysięcy złotych. Z poprzednimi poradził sobie bardzo dobrze, jednak ta zagadka sprawiła mu nieco trudności.

W filmie "Django" jeden z głównych bohaterów jest dżentelmeńskim łowcą głów, a także...

A. anestezjologiem
B. pediatrą
C. laryngologiem
D. dentystą

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie: W filmie "Django" jeden z głównych bohaterów jest dżentelmeńskim łowcą głów, a także...

Pan Jarosław zdradził, że oglądał film Quentina Tarantino, jednak trudno mu sobie przypomnieć, że kim był bohater. Skorzystał zatem z pola pół na pół. Pozostały dwie odpowiedzi - A i D, ale uczestnik wciąż nie był pewien odpowiedzi. Skorzystał zatem z telefonu do przyjaciela, który wskazał mu, że według niego poprawna jest odpowiedź D.

Podpowiedź przyjaciela sprawiła, że uczestnik postawił właśnie na odpowiedź D, czyli dentystę. Odpowiedź okazała się poprawna, dzięki czemu Pan Jarosław wygrał 125 tysięcy złotych i pozostał w grze o milion złotych.

Zobacz wideo Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne, które zapamiętamy na długo