"Big Brother". Wiemy, kto opuścił program. Przez niespodziankę Wielkiego Brata zdecydował o tym... Łukasz

Za nami odcinek "Big Brother Arena". Show zaczęło się od występu Honoraty Skarbek. Jednak wszyscy czekali na to, by dowiedzieć się, kto pożegna się z programem.

Druga edycja programu "Big Brother" staje się coraz bardziej emocjonująca. Uczestnicy bawią się w domu Wielkiego Brata wybornie. Niestety, nie każdemu pisane jest zostać w programie do końca. I tak w tym tygodniu show opuściła kolejna osoba. 

"Big Brother". Kto pożegnał się z programem

Tydzień temu uczestnicy formatu nominowali do odejścia Łukasza Stawickiego oraz Karolinę Sztafę. Zagrożona była również Ania Izvarina (powodem były przegranie zadania). Później okazało się, że odpaść może również Mateusz Sławiński. Tego ostatniego karnie nominował sam Wielki Brat. Była to sankcja za to, że Sławina na oczach wszystkich zdarł z Malwiny koszulkę [więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ].

 

W ostatnim odcinku  "Big Brother Arena" długo nie było wiadomo, kogo widzowie nie zobaczą już w programie. Decyzją widzów to Karolina powinna opuścić show.

Big BrotherBig Brother Screen TVN7


Wielki Brat miał jednak dla domowników niespodziankę. Zaprosił do pokoju zwierzeń Łukasza. Mężczyzna obejrzał tam nagrania, na których zobaczył swoje zachwianie. Wielki Brat wyznał, że docenia jego szlachetność i autentyczność. W nagrodę więc pozwolił mężczyźnie zdecydować, kto opuści program - on czy Karolina właśnie. 

"Big Brother". Kto odejdzie

Wielki Barta postawił Łukasza przed bardzo trudnym zadaniem. Widać było, że mężczyzna przeżywał bardzo całą sytuację. Rosły również emocje na widowni, bo Łukasz do końca odcinka miał czas na przemyślenie decyzji. Ostatecznie zdecydował, że z show pożegna się Karolina, tak by on mógł dalej walczyć o wygraną. 

Czuję szczęście i radość, bo spotkała mnie niesamowita przygoda. Mam nadzieję, że otworzą się przede mną nowe możliwości - powiedziała Karolina, kiedy wyszła z domu Wielkiego Brata. 

"Big Brother". Kto odpadnie w przyszłym tygodniu?

Tym razem nominowani do odejścia zostali Gosia i Kamil. Oboje dostali po pięć nominacji. Zgadzacie się z takim stanem rzeczy?

 

A teraz zobaczcie, jak uczestnicy 'Big Brothera bawili się w jacuzzi. 

Zobacz wideo

AG