"Big Brother". Mateusz Sławiński został karnie nominowany. Miał zerwać koszulę z innej uczestniczki

W domu Wielkiego Brata odbyła się impreza, na której uczestnicy mieli dostęp do alkoholu. Po zakrapianym weekendzie Mateusz Sławiński został karnie nominowany do opuszczenia programu.

W sobotę, w "Big Brotherze" odbyła się kolejna impreza. Zaaranżowano zaślubiny między Sarah Poznachowski i Mateuszem Sławińskim. Chwilę później rozpoczęła się domówka w weselnym klimacie, którą widzowie mogli śledzić do 1.00 w nocy. Kiedy nazajutrz wznowiono transmisję, atmosfera między uczestnikami była bardzo napięta.

"Big Brother". Sławina zerwał koszulę Malwiny

Z relacji domowników wynika, że nad ranem doszło do bardzo nieciekawej sytuacji. Mateusz Sławiński, czyli Sławina zerwał z Malwiny koszulę na oczach innych uczestników. Kiedy ci zobaczyli piersi dziewczyny, mieli wybuchnąć śmiechem. Po tym zdarzeniu w domu panowała niekomfortowa atmosfera. Ostatecznie uczestnik zdecydował się przeprosić koleżankę. Przygotował dla niej nawet bukiet kwiatów i przy innych domownikach uklęknął. Przyznał się, że nie powinien był tak postąpić i przeprosił za swoje zachowanie. Malwina przyjęła przeprosiny.

Jak wiadomo już z poprzedniej edycji show, Wielki Brat nie toleruje w swoim domu takich zachowań i szybko interweniuje. Zdecydował, że Sławina musi ponieść konsekwencje swojego czynu i karnie go nominował. Ponadto Mateusz stracił wszelkie przywileje, a także immunitet, który otrzymał kilka dni wcześniej.

Jesteś automatycznie nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata – usłyszał w niedzielę Sławina.

Widzowie "Big Brothera" nie ukrywają, że są oburzeni zaistniałą sytuacją i zachowaniem Sławiny.

Przesadził i to grubo! Pić trzeba umieć!
Źle się zachował, naprawdę.
Powinien karnie opuścić dom Wielkiego Brata - piszą internauci.

Tym sposobem do odejścia z domu Wielkiego Brata nominowane są cztery osoby: Ania, Karolina, Łukasz i Mateusz. Jak myślicie, kto pożegna się z programem?

Gabi Drzewiecka o Agnieszce Woźniak-Starak: "To niesamowity gest"

Zobacz wideo

KB, JP

Więcej o:
Komentarze (17)
"Big Brother". Mateusz Sławiński został karnie nominowany. Miał zerwać koszulę z innej uczestniczki
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 13 razy 11

  Szkoda pizamki była ładna po gębie widać że z tym facetem coś nie tak mnie irytuje od samego początku tak samo jak męska Karolina

 • Gość: Bindża

  Oceniono 9 razy 7

  Cytując klasyka...
  Bo pić, to trzeba umić !

 • Gość: xxxx

  Oceniono 8 razy 6

  To jest skandal że on od razu nie wyleciał! Kube wurzucili za samo mówienie o czymś a ten ćwok zrobił cos co najdelikatniej można nazwać molestowaniem seksualnym i nadal tam jest ????!!!!

 • Gość: Alina

  Oceniono 7 razy 5

  Niech wiecej pija alkoholu

 • Gość: Aaa

  Oceniono 7 razy 5

  To jest hańba😂

 • Gość: Janusz

  Oceniono 6 razy 2

  Źle się zachował, naprawdę

 • Gość: bolo

  Oceniono 1 raz 1

  czy te baranki boże rozumieją pojęcie "nominować"?....

 • Gość: Kobieta

  Oceniono 11 razy 1

  To jest przemoc fizyczna na oczach całej Polski !!!! Ciekawe jak zachowają się producenci programu. Na miejscu Malwiny wyszła bym z programu i zaskarżyła do Sądu o molestowanie seksualne i znieważenie, jak również utratę możliwości wygrania nagrody głównej. To by zboczeńca nauczyło kultury!!!!!!

 • Gość: ola

  0

  Mateusz to przecież ćpun. Leczy się od dawna bo ma problemy emocjonalne, - psychicznie chory facet. Jest w stanie nawet pobić inne osoby. Dziwne, że psychologowie z programu nie poznali się na nim.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX