"Big Brother". Uczestnicy zdobyli się na naprawdę intymne wyznania. "Miałam zacząć rodzić, nie ma męża, znika na rok" [TYLKO U NAS]

"Big Brother" niedawno ruszył z drugą edycją. Uczestnicy show powoli się poznają. Okazuje się, że niektórzy z nich zdecydowali się na naprawdę intymne wyznania. W domu Wielkiego Brata mówili o ciążach, rozstaniach i swoich pierwszych miłościach.

"Big Brother" staje się coraz śmielszym i ciekawszym programem. Wydawać by się mogło, że skoro uczestnicy show dopiero się poznają, będą zachowywali dystans i nie odważą się rozmawiać ze sobą o tak intymnych sprawach, jak związki, rozstania czy próby zajścia w ciążę. Ku naszemu zaskoczeniu zdecydowali się na to  Łukasz, Malwina, Ola i Karolina. 

"Big Brother". Łukasz mówi o ojcostwie, a Malwina o ciąży 

Łukasz Stawicki na antenie "Big Brothera" opowiedział o tym, jak on i jego ukochana mieli problem z poczęciem dziecka. Nastrojowi na wyznania sprzyjała atmosfera, uczestnicy wyszli bowiem na zewnątrz, przed dom Wielkiego Brata, gdzie mogli zapomnieć o wszechobecnych kamerach. 

My mieliśmy takie problemy po drodze. Nie mogliśmy mieć dziecka. (...) Staraliśmy się i staraliśmy. Zrobiłem sobie badania (...), a potem mieliśmy myśleć, co będzie dalej. Przychodzę, patrzę, a ona trzyma ten biały listek... i ja się popłakałem ze szczęścia - opowiadał koleżankom Łukasz. 

To wyznanie spowodowało, że również Malwina postanowiła podzielić się swoimi tajemnicami. Kobieta opowiedział o problemach z partnerem, z jakimi przyszło jej się mierzyć w czasie ciąży. Mężczyzna zostawił ją bowiem z dzieckiem na ponad rok.

Miałam zacząć rodzić, nie ma męża - znika na rok. Po 13 miesiącach zjawia się tatuś i mamy zacząć w tym momencie od nowa, dla dziecka. (...) I pamiętam, jak z takim dużym brzuchem po kasynach jeździłam i go szukałam. Wzięłam z domu kasę, znalazłam go w tym kasynie i mówię do niego: Masz, zagraj ostatni raz - opowiadała. 

Te słowa zrobiły ogromne wrażenie, zwłaszcza na Oli, która nazwała Malwinę silną kobietą. 

Całą rozmowę możecie obejrzeć poniżej. Posłuchacie, co Ola opowiedziała o swoim pierwszym chłopaku. Ta miłość była naprawdę trudna. 

Zobacz wideo

AG 

Więcej o:
Komentarze (18)
"Big Brother". Uczestnicy zdobyli się na naprawdę intymne wyznania. "Miałam zacząć rodzić, nie ma męża, znika na rok" [TYLKO U NAS]
Zaloguj się
 • Gość: Tvn

  Oceniono 7 razy 5

  Dlaczego piszecie Tylko u Nas? Przecież to kłamstwo. To było w tv. To było w internecie. Wiec nie było tylko u was.

 • Gość: Łutasz można? można

  Oceniono 1 raz 1

  Wracaj do domu. Kariery to ty tam nie zrobisz :)

 • Gość: Bonifacy

  Oceniono 1 raz 1

  Malwina ma dziecko?

 • Gość: Fan Malwiny

  0

  Małe jest piękne lubię niskie dziewczyny o wąskich biodrach J.Lo się przejadła czas na Malwinkę

 • Gość: Angela

  0

  Chciałabym żeby odpadła Malwina

 • Gość: Fan Ani

  0

  Dla mnie najbardziej seksowna jest Ania ma obłędną figurę

 • Gość: Krystyna

  0

  Olu, Tomku ale macie problemy, Wietnamki przecież nie mają krągłości jak Latynoski to normalne

 • Gość: Ola

  0

  Tomku babi nie ma wcięcia w taki i ma wąskie biodra, dlaczego widać trochę brzucha, ale dla mnie to nie urocze

 • Gość: Tomek

  0

  Babi się przytyło ma troszkę brzuszka ale to urocze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX