Milionerzy. Ile litrów śliny wytwarza krowa? Pytanie za pół miliona złotych!

Kolejny odcinek programu "Milionerzy" za nami. Tym razem uczestniczka dotarła do pytania za pół miliona złotych, które dotyczyło tego, ile litrów śliny na dobę wytwarza krowa.

Program "Milionerzy" jak co wieczór dostarcza emocji na odpowiednim poziomie wszystkim widzom, którzy nie zdecydowali się przełączyć na inny program. Tym razem jedna z uczestniczek zaszła naprawdę bardzo daleko. Na jakim pytaniu jej gra zakończyła się?

Milionerzy. Ile litrów śliny wytwarza krowa?

Pytanie za pół miliona złotych okazało się zbyt podchwytliwe dla uczestniczki, która do tej pory radziła sobie świetnie i niekiedy nawet odważnie strzelała, opierając się na swoim przeczuciu. Ale nie tym razem:

Człowiek wytwarza litry śliny na dobę. A krowa?

  • A - podobnie
  • B - 15 litrów
  • C - 150 litrów
  • D - 1500 litrów

Prawidłowa odpowiedź to C - 150 litrów. Uczestniczka nie zaryzykowała. Intuicja podpowiadała jej odpowiedź A. Na szczęście nie zdecydowała się "strzelić" i zabrała do domu 250 tysięcy złotych. Niemało!

Milionerzy. Nowy sezon

Program Huberta Urbańskiego wrócił na antenę TVN po wakacyjnej przerwie z nowymi odcinkami. Od 2 września możemy oglądać zmagania uczestników w walce o milion złotych. Czy i w tym sezonie ktoś wygra okrągły milion? Zobaczymy. Ostatnie dwa sezony dają nadzieję, że i w tym wyłoniony zostanie kolejny milioner.