"Big Brother". Czy związek Magdy i Oleha przetrwa? Wróżbita Maciej nie ma już wątpliwości, ale patrząc na Instagram chłopaka, mamy inne zdanie

"Big Brother". W minioną niedzielę z programem musiał pożegnać się Oleh. W domu Wielkiego Brata pozostawił ukochaną Madzię. Jak dziś przyznaje, już za nią tęskni.

Już za tydzień wielki finał programu "Big Brother". O wygranej może już zapomnieć Oleh, który głosami widzów opuścił dom Wielkiego Brata. Choć nie zdobędzie 100 tysięcy złotych, to jednak zdobył coś więcej, bo miłość. W programie poznał Madzię, z którą chce wiązać swoją dalszą przyszłość. Ich związek budził chyba najwięcej emocji w "Big Brotherze", ale czy przetrwa? Zdaniem wróżbity Macieja - nie. 

Zobacz wideo

"Big Brother". Oleh mimo przeciwieństw okazuje miłość Madzi

Do studia "Big Brother Nocą" zaproszony został wróżbita Maciej. To on jasno wypowiedział się na temat związku Madzi i Oleha, a przy okazji stwierdził, że są z różnych światów. Tym samym ich relacja nie ma szans przetrwać. Widzowie jednak kompletnie się z nim nie zgadzają. Z komentarzy na Instagramie wynika, że internauci bardzo im kibicują. Mają też dla Oleha pewne rady. 

Oleh na pewno rzuci Madzię, bo wróżbita Maciej powiedział, że z tego nic nie będzie...
Ja już nie mogę słuchać ciągle tego samego argumentu z d*pu, że Olo i Madzia są z innych światów i to nie ma prawa bytu. Od zawsze to przeciwieństwa się przyciągały i dwa różne charaktery dopełniają się idealnie - brzmią komentarze.

Jedna z internautek zaznaczyła natomiast, że, aby ich związek przetrwał po programie, Oleh musi okazać Magdzie szacunek. 

Madzia zawsze mówiła, że chce dać Olkowi i sobie szansę po programie. Myślałam, że mówi tak z jakiegoś przymusu, jakby czuła się zobowiązana do tego, żeby go poznać... Ale od wczoraj zmieniłam zdanie. Madzia przyznała, że to już chyba miłość. (...) Dziś Madzia cały dzień chodzi zamyślona i co chwilę przyznaje, że tęskni za nim. Jednak zależy jej na nim. Tylko OLEK, szanuj ją proszę!

Co jednak najciekawsze, na tę prośbę zareagował też sam zainteresowany, czyli Oleh. Wyznał jasno:

Będę szanować ponad życie!

Widzów bardzo wzruszyła też historia z naszyjnikiem Oleha, która została pokazana w poniedziałkowym odcinku. Otóż, chłopak w dzień eliminacji chciał wręczyć Madzi wisiorek, który jako dziecko otrzymał od rodziców. Nigdy nie zdejmował go na dłużej, gdyż przynosi on mu szczęście. Teraz postanowił zrobić wyjątek i sprezentować go Magdzie. Ona naszyjnika nie chciała przyjąć z racji na jego wyjątkowe znaczenie. Oleh więc rozwiązał sprawę w zupełnie inny sposób. W pewnym momencie podrzucił wisiorek do walizki Madzi, a ona dowiedziała się o tym, gdy jej ukochany opuścił już dom. 

To jeszcze nie koniec tej miłosnej historii. Jeszcze w poniedziałek wieczorem Oleh na swoim InstaStory opublikował zdjęcie Magdy z uroczym sercem. 

Oleh Big BrotherOleh Big Brother Instagram

Już za tydzień dom opuści także Magda. Możliwe, że nawet i wygra "Big Brothera". Ale czy ich miłość przetrwa? Jakie są na to szanse? Dajcie znać, co uważacie. 

DH

Więcej o:
Komentarze (65)
"Big Brother". Czy związek Magdy i Oleha przetrwa? Wróżbita Maciej nie ma już wątpliwości, ale patrząc na Instagram chłopaka, mamy inne zdanie
Zaloguj się
 • enter1818enter

  Oceniono 10 razy 8

  super temat-intymna relacja dwojga ludzi , którzy poznali się w durnym programie.. jak będą mieli być ze sobą to będą ( pewnie na czas "szumu" po programie).. koniecznie chcę zobaczyć jak Oleh wita się wylewnie z przyjaciółmi Madzi.. chce zobaczyć jak ze swoim podejściem do związku z radością wypuszcza Madzię na ewenty,imprezy i spotkania.. samą...

 • Gość: Jako Ula

  Oceniono 6 razy 6

  Esencja idiotyzmów dla jakich przychodze na "Plotka":

  Związek na pokaz jakichś nieznanych ludzi, chyba oszust (???) czyli "wróżbita" który się na ten temat wypowiada i redaktorki sledzące Instagrama tych nieznanych ludzi by coś zmyślić i zapytac co uważamy :)

  Esencja newsa dla inteligienta z prowincji (głuchej). :)

 • Gość: FestinaLente

  Oceniono 5 razy 5

  Bzdura, że dwa tak skrajne inne światy się przyciągają ..... może na początku, kiedy motyle w brzuchu, a potem, kiedy fascynacja mija - KONIECZNE SĄ WSPÓLNE ZAINTERESOWANIA choć w niewielkim stopniu, musi być jakiś punkt zaczepny: , fascynacja tą samą literaturą, filmem, wspólne wyjazdy na rowerze czy wędrówki górskie ..... Bo skoro jedno jedzie w góry, drugie nad morze, jedno domator, lubi zaszywać się w pieleszach domowych z książką w ręku, drugie obieżyświat, imprezowicz -etc. związek mam małą szansę powodzenia. Jestem w takim wieku i po doświadczeniach życiowych, które pozwalają mi tak własnie napisać. Oczywiście są wyjątki, gdzie mąż zdobywa Monte Everest, a żona cierpliwie czeka.....sama nie cierpi wspinaczki, gdzie żona wyjeżdża z zespołem na zagraniczne turnee, a mąż z dziećmi cierpliwie czeka ......Ale nie łudźmy się .... takie związki nie mają szans powodzenia.

 • Gość: Wacław Bohuński

  Oceniono 4 razy 4

  W ostatnim odcinku do Domu BB wleci Edward Miszczak z Tumanem Tumańskim i odbija biednemu Charkowianinowi kobietę

 • Gość: Ok

  Oceniono 2 razy 2

  To nie czasy Waszych mam i babć. Żeby związek przetrwał, muszą obydwoje mieć wspólne zainteresowania we wszystkim !!! Wiem co mówię bo przeżyłam sporo, sporo lat.

 • Gość: Viki

  Oceniono 2 razy 2

  Madzia obcykana w roznych związkach da mu koszą niestety ,czeka tylko na koniec programu i udaje że odwzajemniam miłość,żenujące.Przeciez Olech to taka ciepła klucha, nie pasuje do Magdy.Taka prawda niestety.A tego nie widać? Pozdrawiam haha

 • Gość: Luuy

  Oceniono 2 razy 2

  Wy naprawdę w to wierzycie:D

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 2

  Chciałabym im razem życzyć jak najlepiej .ale wydale mi się że to nie PRZETRWA .Madzia jaka jest to widaco a Olek to bardzo młody człowiek on tak naprawde dopiero uczy się życia więc myślę że nic z tego nie będzie

 • Gość: otak

  Oceniono 1 raz 1

  szanse na kilka numerków Tak ,ale nic z planów na przyszłość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX