Komentarze (37)
"Big Brother": Maciej Borowicz karnie opuścił dom Wielkiego Brata. Tłumaczy swoje groźby wobec Łukasza
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: Pola

  Oceniono 3 razy -1

  Ja mam zupełnie inne zdanie niż to co czytam.Z kulturą przeprosił i wyjaśnił swoje zachowanie. Co może jeszcze zrobić? Mało tego,z mojego punktu widzenia był naturalny a program oglądało się z zainteresowaniem dzięki temu. Nie trzeba gościa lubić.Piszecie o tym jacy to wszyscy są do siebie podobni,a kiedy ktoś się wyróżnia to ..... Ach.... Małostkowość. Nie bać tego co się myśli ! Nie wchodzić w dupę każdemu! Nie grać tak aby " z twarzą" "nie narobić wstydu" i nudaaa. Do każdego co innego mówić...najlepiej,to się Wam podoba? To jest cool? Ten człowiek jest inteligentny ale nie umiał się pohamować , poniosły emocje a jednym czynem nie ocenia się człowieka.Inna sprawa jest, że w 45minutowym odcinku ukazana jest doba w skrócie.Ekran pokazuje to co chce pokazać, kreując z ucinków daną postać. Także dystansu trochę.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 3 razy -3

  Mam nadzieję,że nie popsuje to Pani kariery DJ-a,a wręcz przeciwnie!! Jest Pan sympatycznym i utalentowanym Młodym człowiekiem i brawa za otwartość i prawdę. A niech boli! Tvn w stopę sobie strzelili,A mówiąc prawdę,nie pasował Pan do tego towarzystwa. Jak będę w Polsce, chętnie przyjdę na Pana event. Fajnie,że mogłam dowiedzieć się o Panu,teraz youtube i muza non stop.

 • Gość: JAnia

  Oceniono 7 razy -5

  Bardzo kontrowersyjna postać, ale dzięki niemu ten program nie był taki nudny... Szkoda, że go wyrzucono, ale myślę, że o nim jeszcze usłyszymy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX