W "Przyjaciółkach" dojdzie do wyczekiwanego ślubu Patrycji i Wiktora. Jej kreacja? BARDZO nietypowa

Już w marcu zobaczymy nowe odcinki "Przyjaciółek". W jednym z nich dojdzie do oczekiwanego ślubu Patrycji. Wiemy, w jakiej kreacji pojawi się tego dnia. Zdecydowanie jest nietypowa!

W marcu, na antenie Polsatu wystartuje 11. sezon "Przyjaciółek". Na widzów będzie czekało 12 odcinków. W końcu dojdzie do długo wyczekiwanego ślubu Patrycji (Joanna Liszowska) z Wiktorem (Paweł Deląg). Panna młoda weźmie ślub w... garniturze!

W poprzednim sezonie widzieliśmy wizytę Patrycji w salonie sukien ślubnych. Po przymiarkach, wybór padł na tę jedyną i wymarzoną. Jak się okazuje, podczas ceremonii wystąpi w białym garniturze.

ZOBACZ TUTAJ>>>>

Ślub niestety nie przebiegnie w spokojnej atmosferze. Nie jest tajemnicą, że przyjaciółki nie akceptują wybranka serca Patrycji. W dniu jej ślubu dojdzie do potwornej awantury, gdyż dziewczyny będą zdegustowane wyborem przyjaciółki. Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha) i Zuza (Anita Sokołowska) nie wezmą udziału w ceremonii.

Czekacie na nowe odcinki serialu? Możemy się domyślać, że jak w poprzednich sezonach, tak i teraz nie zabraknie wielu niespodzianek! Emisja w czwartki o godzinie 21:10 na Polsacie.

MT