"Przyjaciółki" wróciły na plan serialu. Co zobaczymy w kolejnym sezonie? Mamy pewne przypuszczenia. Są zdjęcia!

Za nami 10. sezon "Przyjaciółek". Aktorki już pracują nad kolejnymi odcinkami. Pokazały dużo zdjęć!

Niedawno zakończył się 10. sezon serialu "Przyjaciółki". Losy bohaterek, jak zawsze, były bardzo emocjonujące i trzymały w napięciu do ostatniego odcinka. Na szczęście to nie koniec emisji serialu i aktorki już pracują nad nowymi odcinkami. 

W najnowszym sezonie powinna rozwikłać się chyba największa zagadka - kto jest ojcem dziecka Zuzy (Anita Sokołowska). Pani prezes nie chciała odbierać wyników na ojcostwo, ale może jednak zdecyduje się dowiedzieć, czy ojcem jest Marek (Radosław Pazura), który uległ wypadkowi, czy Janek (Marek Bukowski), z którym planuje kupić dom.

Wiele osób zastanawia się także, co dalej z małżeństwem Ingi (Małgorzata Socha) i Roberta (Krzysztof Wieszczek). Czy mężczyzna naprawdę wybaczył żonie zdradę z fotografem? Na zdjęciach z planu wyglądają na zadowolonych, być może oznacza to, że zażegnali kryzys w związku. 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PLANU>>>>

Co u Patrycji (Joanna Liszowska)? Fryzjerka po toksycznym związku z Wiktorem (Paweł Deląg), zdecydowała się zostać singielką i skupić się na wychowywaniu syna, a także na powrocie do pracy. Uda jej się, czy może znów ulegnie adwokatowi, który ją bił? Może pojawi się ktoś nowy?

Zawirowań nie zabraknie także w życiu Anki (Magdalena Stużyńska). W ostatnim odcinku 10. sezonu do jej domu zawitała policja. Chodzi o sporą sumę pieniędzy, które wraz z mężem Pawłem (Bartek Kasprzykowski) znaleźli u córki? Szykują się kolejne problemy wychowawcze?

Pozostaje jeszcze jedno pytanie. Czy Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz) wybaczy zdradę Łukaszowi (Mikołaj Krawczyk) i pozwoli mu wrócić do domu i córki?

Odpowiedzi na wszystkie pytania pojawią się w nadchodzącym sezonie. Aktorki zapewniają, że to już na wiosnę. Emisja jak zawsze w Polsacie.

MT